Samsung Galaxy Buds Live 2 başlamayabilir

Lily Katz / Android Otoritesi TL;DR Bir sızıntıya göre Samsung, Samsung Galaxy Buds Live 2 planlarını rafa kaldırmış olabilir. Fasulye şeklindeki kulaklıklar, Samsung’un umduğu hit olmayabilir. Live hattından hareket eden Samsung, bu yıl Galaxy Buds 3’ü piyasaya sürebilir. Ağustos 2020’de Samsung, Galaxy Buds Live’ı piyasaya sürerek hepimizi şaşırttı. Eşsiz gerçek kablosuz kulaklık başlıkları, AirPods klonları […]

Samsung Galaxy Buds Live 2 başlamayabilir

Lily Katz / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir sızıntıya göre Samsung, Samsung Galaxy Buds Live 2 planlarını rafa kaldırmış olabilir.
  • Fasulye şeklindeki kulaklıklar, Samsung’un umduğu hit olmayabilir.
  • Live hattından hareket eden Samsung, bu yıl Galaxy Buds 3’ü piyasaya sürebilir.

Ağustos 2020’de Samsung, Galaxy Buds Live’ı piyasaya sürerek hepimizi şaşırttı. Eşsiz gerçek kablosuz kulaklık başlıkları, AirPods klonları denizinin arasında ağrılı bir başparmak gibi öne çıkmalarını sağlayan tuhaf bir fasulye şekline sahipti. Teorik olarak, Samsung bunu kulaklık tasarımıyla ilgili yeni bir zemin oluşturmak için bilerek yaptı.

Ne yazık ki, Samsung’un umutları boşa çıkmış gibi görünmeye başlıyor. Fasulyelerin devamını görmedik – sözde Samsung Galaxy Buds Live 2 olarak çıkacak – ve şimdi öyle görünüyor ki asla yapamayabiliriz. Kanıtlanmamış sızıntıya göre Chunvn8888Samsung, Buds Live 2 planlarından vazgeçmiş olabilir.

Sızıntı, Chunvn8888’in Galaxy Buds 3’ün bu yıl piyasaya sürülebileceğini belirttiği bir tweet’ten kaynaklandı. Başka bir Twitter kullanıcısı Live hattını sordu ve sızıntı yapan kişi yanıt verdi. Samsung’un fasulye tasarımını bıraktığını söylediler, yani Galaxy Buds Live 2 yolda değil:

Görünüşe göre fasulye tasarımı bırakıldı, bu yüzden evet, Canlı yayın yok

Bu haber muhtemelen fasulye hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak. Ancak Galaxy Buds Pro 2 hayranları heyecanlanmak isteyebilir. Konunun başka bir yerinde Chunvn8888, Samsung’un Galaxy Buds 3’ü oluşturmak için Buds Pro 2’den çok şey katacağını belirtiyor. Açıkçası, şirket muhtemelen fiyatı düşük tutmak için bazı premium özellikleri kesecek. Ancak Buds 3, Samsung’un şimdiye kadarki en üst düzey Pro olmayan tomurcukları olabilir.

Galaxy Buds 3, 2023’te piyasaya çıkarsa, Ağustos ayında Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 ile birlikte çıkmasını beklerdik.


Samsung Galaxy Buds Live 2 başlamayabilir

Teknory