Flash filmi süper hayal kırıklığı yaratan Max sürüm güncellemesi alıyor

(LR) Bir Warner Bros. Pictures yayını olan Warner Bros. Pictures/ & © DC Comics’in izniyle Star Trek’in Star Wars’tan daha iyi yaptığı 8 şey kaydeden Camila Servello X-Men: Shadowkat, Wolverine’den daha tehlikeli olduğunu gösteriyor yazan Mark Lynch The Flash’ın Max’te düşüşünü görmeyi uman hayranlar, filmin bu ay akış hizmetine girmeyeceğini öğrenince hayal kırıklığına uğrayacaklar. Flaş […]

Flash filmi süper hayal kırıklığı yaratan Max sürüm güncellemesi alıyor

The Flash’ın Max’te düşüşünü görmeyi uman hayranlar, filmin bu ay akış hizmetine girmeyeceğini öğrenince hayal kırıklığına uğrayacaklar.

Flaş film, hem eleştirmenlerin hem de hayranların sürekli ilgisini çekiyor, kimisi eleştirili kimisi övgü dolu, şimdiki ve geçmişteki Barry Allen rolündeki tartışmalı ikili roldeki Ezra Miller ve Michael Keaton’ın 31 yıl sonra Batman olarak dönüşü filmin konuşulan konuları arasında yer aldı. puan. Ancak bize filmin ne zaman izlenebileceğini soruyorsanız, bu güncellemeden hoşlanmayacaksınız.

Max, bu yılın Ağustos ayında platformuna gelen şovların ve filmlerin bir listesini yayınladı ve Flaş listede belirgin bir şekilde eksikti.

Birkaç açıklama olabilir, ancak en bariz olanı, DC’nin çevrimiçi akışını istememesidir. Flaş izleyicilerin izlemesini engellemek için mavi böcek vizyona girdiğinde 18 Ağustoski bu yaklaşık aynı zamanlarda olur Flash’ın 60 günlük süre sona erer.

DC’nin filmleri gişede o kadar sıcak değilken, DC’nin neden devam etmek isteyeceğini anlamak biraz can sıkıcı olsa da Flaş potansiyel olarak yeni bir film için spot ışığını çalmaktan.

The Flash, Max’e ne zaman gelebilir?

Flaş Max’te yayınlanacak “Bu Haziran’da sinemalarda gösterime girmesinden sonra Sonbahar’da.” Bu, filmi Max’te izlemek için Eylül sonlarına kadar beklememiz gerekebileceği anlamına gelebilir.

Filmin Ağustos’ta gelmeyeceğini bildiğimiz ve Eylül’de vizyona girmesi arasında yeterli zaman olması gerektiğini bildiğimiz için Eylül çıkış tarihi muhtemel görünüyor. mavi böcekadlı sinema gösterimi ve FlaşMax sürümü. Ayrıca, DC’nin filminin güzel bir akış artışı elde etmesine ve belki de Max’te sinemalarda olduğundan daha fazla izleyiciye ulaşmasına yardımcı olabilecek, Eylül ayında piyasaya sürülecek herhangi bir büyük süper kahraman başlığı yok.

FlaşMax’in gelişi buraya yeterince çabuk gelemez. Zamanlama büyük ölçüde birçok farklı faktöre bağlı olabilir ve şimdilik yapabileceğimiz tek şey bizi izlemeye devam etmek ve çok daha iyi bir güncelleme için umut etmek.

Teknory