2023’te Hala Oynamaya Değer En İyi 5 Xbox 360 Oyunu

PC oyun klasiği “System Shock”un ruhani halefi olan 2007 yapımı “BioShock” uzun süredir anlatı-oyun entegrasyonunun en büyüklerinden biri olarak selamlanıyor. Geleneksel ateşli silahları, diğer vahşi yeteneklerin yanı sıra ellerinizden ateş ve elektrik fırlatmanıza izin veren genetik silahlar olan Plazmitlerle karıştıran eğlenceli bir oyun. Bununla birlikte, hikaye ve dünya inşası, en büyük çekimlerden biridir. Bir batisferden […]

2023’te Hala Oynamaya Değer En İyi 5 Xbox 360 Oyunu

PC oyun klasiği “System Shock”un ruhani halefi olan 2007 yapımı “BioShock” uzun süredir anlatı-oyun entegrasyonunun en büyüklerinden biri olarak selamlanıyor. Geleneksel ateşli silahları, diğer vahşi yeteneklerin yanı sıra ellerinizden ateş ve elektrik fırlatmanıza izin veren genetik silahlar olan Plazmitlerle karıştıran eğlenceli bir oyun. Bununla birlikte, hikaye ve dünya inşası, en büyük çekimlerden biridir.

Bir batisferden ıslak bir karşılama salonuna adım attığınız andan itibaren, “BioShock” sizi kesinlikle atmosferine boğar, hem ürkütücü hem de kasvetli, hırslı gizli şehir Rapture’ın düşüşünü yavaş yavaş tasvir eder. Hiçbir şeyi ele vermeyeceğiz, ancak bu oyunun büyük olay örgüsünün on yıldan uzun bir süre sonra hala son derece akıllı bir hikaye anlatımı vuruşu olarak hatırlandığını söyleyelim, muhtemelen bu yüzden ondan bir film yapıyorlar. Hikayeyi umursamıyor olsanız bile, silah sesi güzel ve pürüzsüz, hoş bir şekilde basit bir ilerleme sağlarken aynı zamanda Gene Tonic yükseltmeleriyle uzmanlıklarınızı ince bir şekilde değiştirmenize izin veriyor. “Sistem Şoku” kadar açık uçlu değil ama daha sıkı bir deneyim.

Teknory