Samsung Galaxy Tab S9, rekor düşük fiyatından sadece 1 $ indirimli

Ryan Whitwam / Android Otoritesi 11 inçlik AMOLED ekrana sahip olan Samsung tablet, dış mekan kullanımına uygun, canlı ve parlak bir ekran sunuyor. Not almak veya yaratıcı türler için bir S Pen kalemi içerir ve dörtlü Atmos uyumlu hoparlörler, netlik ve ses seviyesi açısından birçok dizüstü bilgisayarı geride bırakan etkileyici ses kalitesi sunar. Samsung Galaxy […]

Samsung Galaxy Tab S9, rekor düşük fiyatından sadece 1 $ indirimli

Ryan Whitwam / Android Otoritesi

11 inçlik AMOLED ekrana sahip olan Samsung tablet, dış mekan kullanımına uygun, canlı ve parlak bir ekran sunuyor. Not almak veya yaratıcı türler için bir S Pen kalemi içerir ve dörtlü Atmos uyumlu hoparlörler, netlik ve ses seviyesi açısından birçok dizüstü bilgisayarı geride bırakan etkileyici ses kalitesi sunar.

Samsung Galaxy Tab S9Samsung Galaxy Tab S9
AA Tavsiye Edilir

Samsung Galaxy Tab S9

Galaxy Tab S9 ailesinin en küçük üyesi bazı büyük yükseltmelere kavuşuyor

Samsung Galaxy Tab S9, AMOLED makyajına kavuşuyor. Yeni ekranın yanı sıra birinci sınıf alüminyum çerçeve, büyük hoparlörler, Wi-Fi 6E bağlantısı ve Galaxy yonga seti için Snapdragon 8 Gen 2’nin tümü yetenekli bir tableti ortaya çıkarıyor.

Dayanıklı bir alüminyum kasayla kaplanan Tab S9, 5,9 mm’lik ağırlığıyla son derece ince ve 498 gramıyla hafiftir. 8.400 mAh pilin yanı sıra IP68 derecesine sahip olup suya ve toza dayanıklılık sunar; bu, tabletlerde yaygın bir özellik değildir. Bu modelde 8 GB RAM ile eşleştirilen Galaxy yonga seti için Snapdragon 8 Gen 2 tarafından desteklenmektedir.

Bu teklif uzun sürmeyebilir, bu nedenle yukarıdaki widget’ı kullanarak fırsat buldukça teklife göz atın.

Samsung Galaxy Tab S9, rekor düşük fiyatından sadece 1 $ indirimli

Teknory