Google Pixel 7a, 11 Mayıs’ta Hindistan’da piyasaya sürülüyor

TL;DR Google Hindistan, Pixel 7a’nın resmi olarak Hindistan’da piyasaya sürüldüğünü onayladı. Pixel 7a, 11 Mayıs’ta Hindistan’da piyasaya sürülecek ve Flipkart aracılığıyla satılacak. Google, Pixel 7a’nın Hindistan’daki lansmanıyla resmen dalga geçmeye başladı. Buna göre sosyal medya gönderileri“Google tarafından tasarlanan en son telefon”, 11 Mayıs 2023’te ülkede piyasaya sürülüyor. Teaser görüntüsü, daha önce sızdırılan görüntülerle çok yakından […]

Google Pixel 7a, 11 Mayıs’ta Hindistan’da piyasaya sürülüyor

TL;DR

  • Google Hindistan, Pixel 7a’nın resmi olarak Hindistan’da piyasaya sürüldüğünü onayladı.
  • Pixel 7a, 11 Mayıs’ta Hindistan’da piyasaya sürülecek ve Flipkart aracılığıyla satılacak.

Google, Pixel 7a’nın Hindistan’daki lansmanıyla resmen dalga geçmeye başladı. Buna göre sosyal medya gönderileri“Google tarafından tasarlanan en son telefon”, 11 Mayıs 2023’te ülkede piyasaya sürülüyor. Teaser görüntüsü, daha önce sızdırılan görüntülerle çok yakından hizalanan bir telefonun bulanık bir görüntüsüdür.

Google Hindistan, Pixel 7a lansmanıyla dalga geçiyor

Hindistan’da 2023 bütçeli Pixel’in, Pixel 6a ve Pixel 7 serisi gibi önceki Pixel telefonlarda olduğu gibi Flipkart aracılığıyla satılacağı onaylandı.

Google I/O 2023’ün 10 Mayıs’ta yapılması planlanıyor. ABD’de ön siparişlerin açılış duyurusunun hemen ardından başlamasını bekliyoruz. Saat dilimi farklılıkları nedeniyle, Hindistan lansmanının bu nedenle ertesi gün yapılması planlanıyor.

Fiyat sızıntılarına göre Pixel 7a’nın ABD’de 499 $ olarak fiyatlandırılması bekleniyor. Henüz Hindistan için kesin bir fiyat sızıntısı görmedik.

Pixel 6a, Rs için piyasaya sürüldü. Ülkede 43.999 (~538$). Bu yılki telefon için beklenen fiyat artışıyla, bütçe Pixel’in Rs’ye daha yakın olmasını bekliyoruz. 49.999 (~611$). Pixel 6a’nın Hindistan’da lansmanından birkaç ay sonra, tavsiye edilmesinin daha kolay hale geldiği dönemde birkaç büyük indirim aldığını unutmayın. Google’ın Pixel 7a’yı en başından itibaren rekabetçi bir şekilde fiyatlandırdığını görmeyi umuyoruz.

Sizce fiyat ne olur? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!


Google Pixel 7a, 11 Mayıs’ta Hindistan’da piyasaya sürülüyor

Teknory