Samsung, Galaxy Watches, Buds 2 Pro için kamera odaklı güncelleme yayınladı

Ryan McLeod / Android Yetkilisi TL;DR Samsung, Galaxy Watch 5, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2 Pro’ya yeni kamera yardımcı özelliklerini sunuyor. Artık Samsung telefonunuzla video çekerken ses kaydı yapmak için Galaxy Buds 2 Pro’yu kullanabilirsiniz. Galaxy Watch 5 ve 4 serisi, kamera yakınlaştırma kontrollerine kavuşuyor. Samsung, en son Galaxy Watch serisine ve Galaxy […]

Samsung, Galaxy Watches, Buds 2 Pro için kamera odaklı güncelleme yayınladı

Ryan McLeod / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Samsung, Galaxy Watch 5, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2 Pro’ya yeni kamera yardımcı özelliklerini sunuyor.
  • Artık Samsung telefonunuzla video çekerken ses kaydı yapmak için Galaxy Buds 2 Pro’yu kullanabilirsiniz.
  • Galaxy Watch 5 ve 4 serisi, kamera yakınlaştırma kontrollerine kavuşuyor.

Samsung, en son Galaxy Watch serisine ve Galaxy Buds 2 Pro’ya, onları Samsung telefonunuzun kamerası için daha yetenekli yoldaşlar haline getiren güncellemeler sunuyor.

Galaxy Buds 2 Pro’da Bluetooth LE Ses

Galaxy Buds 2 Pro, kullanıcıların telefonlarında video kaydederken her tomurcuktaki mikrofonu kullanarak ses yakalamasına olanak tanıyan yeni bir 360 derecelik ses kayıt özelliği kazanıyor. Samsung, özelliğin 360 derecelik sesi aldığını ve yüz yüze bir deneyimi taklit ettiğini söylüyor. Şirket bir basın açıklamasında, “Kullanıcılar, gerçeğe yakın, sürükleyici sesler duymak için bağlı kulaklıkları takabilir ve videoyu cihazlarında oynatabilir” dedi.

Samsung Galaxy Watch’ınızla yakınlaştırın

Samsung, Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 4 serisi için bu Şubat ayında gelecek bir güncelleme ile akıllı saatlerde kamera yakınlaştırma kontrollerini etkinleştirecek. Saatlerde zaten bir kamera kontrol uygulaması var. Yeni güncelleme, kullanıcıların saat kadranını sıkıştırarak veya dönen çerçeveyi çevirerek Galaxy telefonlarının kamerasını uzaktan yakınlaştırmasına olanak tanıyacak.

Samsung, Galaxy Watches, Buds 2 Pro için kamera odaklı güncelleme yayınladı

Teknory