Samsung, özel Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition’ı piyasaya sürdü

TL; DR Samsung, Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition’ı piyasaya sürdü. Telefon benzersiz bir tasarım, yeni duvar kağıtları, yeniden tasarlanmış simgeler ve iki özel aksesuarla birlikte geliyor. Samsung, Parisli moda evi Maison Margiela ile işbirliği içinde yeni bir özel baskı Galaxy Z Flip 4’ü piyasaya sürdü. Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition, telefonun […]

Samsung, özel Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition’ı piyasaya sürdü

TL; DR

  • Samsung, Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition’ı piyasaya sürdü.
  • Telefon benzersiz bir tasarım, yeni duvar kağıtları, yeniden tasarlanmış simgeler ve iki özel aksesuarla birlikte geliyor.

Samsung, Parisli moda evi Maison Margiela ile işbirliği içinde yeni bir özel baskı Galaxy Z Flip 4’ü piyasaya sürdü. Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition, telefonun ana yapısını ortaya çıkaran yarı saydam çizgilere sahip tek parça mat beyaz bir dış yüzeye sahip. Telefonun kenarları beyaz renk tonunu tamamlamak için mat gümüş rengindedir.

Samsung, özel sürüm Galaxy Z Flip 4’ün ayrıca normal Galaxy Z Flip 4 ünitelerinde bulamayacağınız özel duvar kağıtları ve yeniden tasarlanmış simgelerle yeni bir kullanıcı deneyimi sunduğunu söylüyor.

“Boya fırçası resmi, kaba bir fırça darbesinin dokusunu yakalamak için gelişmiş bir 3D modelleme tekniğiyle tasarlandı.” Samsung yazıyor Blog yazısı.

Duvar kağıtlarından biri, telefonun iç kısımlarını ortaya çıkarmak için bir X-ışını tarama hareketini yakalayan baş aşağı bir telefon.

Özel sürümle birlikte gelen iki telefon kılıfı var. Birincisi, Samsung’un “zaman içinde değişebileceğini” söylediği, tuval benzeri bir dokuya sahip, elle boyanmış bir deri kılıf. İkincisi, Maison Margiela’nın sembolik sayısal kodlama halkasını içeren bir halka kapağı.

Yeni Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition’ı beğendiyseniz, 1 Aralık 2022’den itibaren Çin (Hong Kong), Fransa ve Kore dahil olmak üzere belirli pazarlardan alabilirsiniz. Şirket, fiyatı açıklamadı. telefon henüz.

Ne yazık ki, ABD’deyseniz, cihazı yukarıda belirtilen ülkelerden ithal etmeniz veya Samsung’un cihazı gelecekte Kuzey Amerika pazarına sunup sunmadığını görmek için beklemeniz gerekecek.

Teknory