Büyük bir Pixel Buds A-Serisi eşleştirme hatası var, ancak bir düzeltme yolda

Zak Khan / Android Otoritesi TL;DR Google, Pixel Buds A-Serisi kulaklıklardaki bir eşleştirme hatasına ilişkin kullanıcı raporlarını onayladı. Hata, kullanıcıların eşleştirilmiş ikinci bir cihaza geçemediğini görüyor. Şirket, önümüzdeki hafta sorunu gideren bir ürün yazılımı güncellemesi yayınlayacak. Google’ın Pixel Buds A-Serisi harika Android entegrasyonu ve makul bir fiyat etiketi sunan oldukça iyi bir bütçe gerçek kablosuz […]

Büyük bir Pixel Buds A-Serisi eşleştirme hatası var, ancak bir düzeltme yolda

  • Google, Pixel Buds A-Serisi kulaklıklardaki bir eşleştirme hatasına ilişkin kullanıcı raporlarını onayladı.
  • Hata, kullanıcıların eşleştirilmiş ikinci bir cihaza geçemediğini görüyor.
  • Şirket, önümüzdeki hafta sorunu gideren bir ürün yazılımı güncellemesi yayınlayacak.

Google’ın Pixel Buds A-Serisi harika Android entegrasyonu ve makul bir fiyat etiketi sunan oldukça iyi bir bütçe gerçek kablosuz kulaklık çiftidir. Ne yazık ki, son günlerde eşleştirmeyle ilgili bir hata ortaya çıktı, ancak Google’ın sorunun farkında olduğu ortaya çıktı.

Bazı Pixel Buds A-Serisi sahipleri, v3.519.0 üretici yazılımı güncellemesinden itibaren kulaklıkların önceden eşleştirilmiş ikinci bir cihaza bağlanmayı reddettiğini fark etti. Neyse ki, Google artık topluluk forumunda onaylandı hatanın farkında olduğunu ve yakında çıkması gereken bir düzeltme üzerinde çalıştığını söyledi.

“Pixel Buds A-Serisi (v3.519.0) için en son üretici yazılımı güncellememizle ilgili olarak, bazı kullanıcıların Pixel Buds A-Serisi’ni ikinci bir cihaza bağlama becerisini etkileyen (örneğin, bağlantıyı telefonunuzdan kendi cihazınıza taşıma) bir sorunun farkındayız. tablet), ”diye açıkladı şirket.

Düzeltmenin 6 Şubat’ta yapılacak bir güncellemenin parçası olarak tüm kullanıcılara dağıtılacağını ekledi. Bu nedenle, Pixel Buds A’nızı bir süredir güncellemediyseniz, güncellemeyi o tarihe kadar ertelemek isteyebilirsiniz.

Tomurcuklar desteklemiyor Bluetooth çok noktalı birden fazla eşzamanlı bağlantı için, ancak birden fazla eşleştirilmiş cihaz arasında geçiş yapma temel yeteneğinin iyi çalışmasını beklersiniz. Yine de Google’ın bu sorunu ele aldığını görmekten memnunuz.

Büyük bir Pixel Buds A-Serisi eşleştirme hatası var, ancak bir düzeltme yolda

Teknory