Sanat enstalasyonunda yeni Pixel Tablet rengi görüldü

TL;DR Pixel Tablet, Google’ın Shaped by Water sergisinde görüldü. Görüntüler, Pixel Tablet’i bilinen iki renkte ve bir yeni renkte gösteriyor. Bu haftanın başlarında, Pixel Tablet ile ilgili büyük bir sızıntı oldu. Ayrıntılara dahil olan, dört renk yolu olabileceğinin ortaya çıkmasıydı. Pixel Tablet renklerinden ikisinin ne olacağını zaten biliyor olsak da, diğer ikisinin ne olacağını bilmiyorduk. […]

Sanat enstalasyonunda yeni Pixel Tablet rengi görüldü

TL;DR

  • Pixel Tablet, Google’ın Shaped by Water sergisinde görüldü.
  • Görüntüler, Pixel Tablet’i bilinen iki renkte ve bir yeni renkte gösteriyor.

Bu haftanın başlarında, Pixel Tablet ile ilgili büyük bir sızıntı oldu. Ayrıntılara dahil olan, dört renk yolu olabileceğinin ortaya çıkmasıydı. Pixel Tablet renklerinden ikisinin ne olacağını zaten biliyor olsak da, diğer ikisinin ne olacağını bilmiyorduk. Şimdiye kadar öyle.

Google, 18 Nisan’dan beri Milano Tasarım Haftası 2023 için Shaped by Water adlı bir sergi düzenliyor. 23 Nisan’da sona ermesi planlanan Google Design enstalasyonu, sanatçı Lachlan Turczan ile birlikte yapılıyor.

Turczan’ın tanımladığı gibi, sergi “sığ su uğultu havuzlarıyla dolu bir dizi aynalı kap” içeriyor.[ming] infrasonik tonlarda, suyun yüzeyinde simatik desenler yaratıyor.” Bununla birlikte, sanat enstalasyonları arasında saklanan, Pixel Watch ve Pixel 7 serisi gibi Google ürünleriyle dolu bir tablodur.

Sağlanan fotoğraflarda 9to5Google, görünüşe göre Pixel Tablet de sergide boy gösteriyor. Görüntülerden biri, Hazel olarak adlandırıldığına inanılan yeşil bir renk grubunu gösteriyor. Başka bir fotoğraf, Porselen olarak adlandırılabilecek bej bir renk grubunu göstermektedir. Son olarak, pembe veya mercan Pixel Tablet’e benzeyen son bir resim var.

Daha önce de belirtildiği gibi, iki renk grubunu zaten biliyorduk ve bunlar yeşil ve bejdi. Ancak, bu mercan Piksel Tablet yeni bir şey.

Coral Pixel Tablet’in yukarısına bakarsanız, Coral Nest Mini ve Pixel Buds Pro’nun daha yoğun bir pembe tonuna sahip olduğunu fark edeceksiniz. Tablet biraz daha bastırılmış olsa da. Ne yazık ki dördüncü renk bu tabloda yer almıyor. Bununla birlikte, diğerlerinin eşleşen renkleri göz önüne alındığında, son rengin sarının bir tonu (Limon otu) olması sürpriz olmaz.

Shaped by Water sergisinin amacının ne olduğunu merak ediyorsanız, Pixel Watch’ın kubbeli tasarımına dayanıyor gibi görünüyor. Sergi, suyla olan bağlantımızı araştıran sürükleyici bir sanat enstalasyonu. Sergi iki bileşenden oluşuyor – Sempatik Rezonans ve Dalga Alanı. Bununla ilgili daha fazla okumak isterseniz, adresini ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitesi.

Sanat enstalasyonunda yeni Pixel Tablet rengi görüldü

Teknory