Satış Alanı yeni fragman aldı, hayranlar şimdi beta için kaydolabilir

Satılık Alan – Mirage Game Studios tarafından geliştirilmekte olan şirin uzaylı emlak oyunu (arkasındaki aynı ekip Küçük Büyük Atölye) – kapalı beta uygulamalarının şu anda açık olduğu onaylanan yeni bir fragman geldi. Korumalı alan tarzı strateji simülasyonu başlığı ilk olarak THQ Nordic’in 2022 vitrini sırasında ortaya çıktı ve bu akşam (11 Ağustos) yayıncının yeni vitrini […]

Satış Alanı yeni fragman aldı, hayranlar şimdi beta için kaydolabilir

Satılık Alan

– Mirage Game Studios tarafından geliştirilmekte olan şirin uzaylı emlak oyunu (arkasındaki aynı ekip Küçük Büyük Atölye) – kapalı beta uygulamalarının şu anda açık olduğu onaylanan yeni bir fragman geldi.

Korumalı alan tarzı strateji simülasyonu başlığı ilk olarak THQ Nordic’in 2022 vitrini sırasında ortaya çıktı ve bu akşam (11 Ağustos) yayıncının yeni vitrini sırasında uzun zamandır beklenen bir güncelleme aldık. Ne zaman olduğu henüz belli olmasa da Satılık Alan tam olarak yayınlanacak, kapalı bir betanın yakında başlaması kesinlikle umut verici görünüyor (kaydolabilirsiniz Burada).

Satılık Alan Eksantrik uzaylı müşteriler için yaşam alanları inşa etme görevindeki galaksiler arası bir mülk geliştiricisinin yolculuğunu takip ediyor,” oyunun özeti şu şekildedir (Steam üzerinden). “Ucuza satın aldığınız yeni güneş sistemi boyunca dağılmış harikaları keşfedin, mülkler inşa edin ve onları tatlı bir kâr karşılığında satın!”

Oyuncuların, dünya dışı müşterilerinin (bu arada komik görünüyorlar) yaşaması için doğal yerler bulmak amacıyla prosedürel olarak oluşturulmuş yemyeşil gezegenlerde maceraya atılması gerekecek. rahat evler. Yine de uzayı keşfetmek güvenli bir iş değil – üzerlerine ev inşa edilmesini kesinlikle istemeyen agresif bitkiler de dahil olmak üzere orada gizlenen tehlikeler olacak, çok teşekkür ederim.

Daha ne, Satılık Alan tek başınıza veya bir arkadaşınızla birlikte co-op olarak oynanabilir. Yine de, yalnızca PC’de piyasaya sürülecek, bu yüzden konsolda dalmayı umut eden herkesin şansı kalmadı.

Dalmak için daha fazla oyun arıyorsanız, listemize göz atabilirsiniz. en iyi bilgisayar oyunlarıve özellikle eğlenceli bir işbirliği deneyimi havasındaysanız, seçimimize bir göz attığınızdan emin olun. en iyi kooperatif oyunları.

Teknory