Scream 6 Posteri, Major Horror Devam Filmi Konu Ayrıntılarıyla İlgili İpuçları

Ev film Haberleri Scream 6 Posteri, Major Horror Devam Filmi Konu Ayrıntılarıyla İlgili İpuçları Scream VI için yeni bir tatil temalı poster, yaklaşan slasher devam filminin planından önemli ayrıntılara işaret eden Paskalya yumurtalarıyla dolu. için yeni bir afiş Çığlık VI gelecek filmden önemli olay örgüsüne dair ipuçları veren ipuçlarıyla dolu. doğrudan devamı niteliğinde olan proje, […]

Scream 6 Posteri, Major Horror Devam Filmi Konu Ayrıntılarıyla İlgili İpuçları

Scream VI için yeni bir tatil temalı poster, yaklaşan slasher devam filminin planından önemli ayrıntılara işaret eden Paskalya yumurtalarıyla dolu.


için yeni bir afiş Çığlık VI gelecek filmden önemli olay örgüsüne dair ipuçları veren ipuçlarıyla dolu. doğrudan devamı niteliğinde olan proje, Çığlık Sam (Melissa Barrera) ve Tara Carpenter (Jenna Ortega) ile Chad (Mason Gooding) ve Mindy Meeks-Martin (Jasmine Savoy Brown) dahil olmak üzere filmin hayatta kalan birçok karakterinin yer aldığı 2022, 10 Mart 2023’te sinemalarda olacak. film, California’nın sakin Woodsboro kasabasından New York City’ye taşınacak ve burada bir kez daha Ghostface gibi giyinmiş bir katille karşılaşacak ve kendilerini ve yeni arkadaşlarını savunmaya çalışacaklar.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Noel günü, resmi Çığlık Twitter hesabı tatil temalı bir afiş paylaştı. Çığlık 6New York City ayarı. Poster, reklam panolarının çoğunun Ghostface maskesinde farklı açılarla değiştirildiği Times Meydanı’nın bir görünümünü gösteriyor. Bununla birlikte, bazı reklam panolarında filmin sloganını içeren mesajlar var “New York Yeni KurallarAfişle ilgili daha bariz başlıklara ek olarak, reklam panoları filmin olay örgüsüne dair ipuçlarıyla dolu gibi görünüyor ve bazı mesajlarda “” yazıyordu.Bıçak IX,” “Yanlışlıkla Suçlanan: Müzikal,” “Blackmore Üniversitesi,” vb. Aşağıdaki yeni postere göz atın:

İlgili: Kirby IS In The Scream 6 Fragmanı (Onu Az Önce Kaçırdın!)


Bu Posterdeki İpuçları Scream 6 Hakkında Neler Gösterebilir?

Ghostface in the Scream 6 fragmanı metroda

İpuçlarının tümü, hayranları yeni filmin olay örgüsünün bazı önemli hareketlerine yönlendiriyor gibi görünüyor. Hep birlikte ele alındığında, bu filmin orijinal devam filmi tarafından belirlenen yolun çoğunu takip etmeye çalıştığı görülüyor. Çığlık 2 Bu, potansiyel olarak üniversiteye giden karakterlerin herhangi birini veya tamamını içerebilir ve kurgusal Blackmore Üniversitesi’nin yerini alabilir. Çığlık 2Windsor Koleji (set fotoğrafları, filmin Montreal’deki McGill Üniversitesi’ni Blackmore’a dönüştürdüğünü ortaya çıkararak bu varsayıma güven veriyor).

Doğrudan ilham almış gibi görünen başka bir unsur Çığlık 2 ” yazan reklam panosuYanlışlıkla Suçlanan: Müzikal.” Devasa bir Çığlık Bu filmdeki hikaye, Sidney Prescott’un (Neve Campbell) haksız yere annesini öldürmekle suçladığı ve filmin sonunda temize çıkan Cotton Weary’nin (Liev Schreiber) ölmeden önce kendi talk şovunu sunmaya devam etmesini izliyordu. açılış sırası Çığlık 3. Bu reklam panosunun özellikle Cotton hikayesine mi yoksa haksız yere suçlanan yeni bir karaktere mi gönderme yaptığı bilinmiyor. Bununla birlikte, komplo teorisyenlerinin cinayeti onların işlediğini varsaymasıyla, kamuoyunun yeni kurtulanlarımıza karşı döneceğine dair bir ipucu olabilir. Çığlık 2022 kendilerini öldürüyor, bu da başka bir Ghostface’in boyunlarına nefes almasına neden oluyor.

Bu yeni tasarımın belki de en çekici unsuru Çığlık VI poster, büyük merkezi reklam panosu reklamıdır Bıçak IX. Hayranların, Ghostface cinayetlerinden ilham alan evren içi film serisini duydukları son şey şuydu: bıçak 8 başlıklı bir yeniden başlatmaydı bıçaklamak bu, hayranları kızdırdı ve yeni Ghostface’i daha fazla cinayet işleyerek daha iyi bir devam filmine ilham vermeye teşvik etti. sona ererken Çığlık 2022, hayatta kalanların bunun olmasını engelleme girişimlerini takip etti, görünüşe göre yapımcılar bıçaklamak franchise’ın, dahil olan herkes için kesinlikle kötü haberleri heceleyecek başka fikirleri var.

Devamı: Stu Macher’in Çığlık Kaderi Onayı Büyük Bir Rahatlama

Kaynak: Çığlık/ Twitter

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Çığlık 6 Afiş

Teknory