John Carpenter, Cadılar Bayramı 1978’in Sürpriz Görünümüyle Yeniden Bir Araya Geliyor

Özet Cadılar Bayramı filminin yönetmeni John Carpenter, Pasadena’daki bir kongrede orijinal filmin oyuncu kadrosuyla sürpriz bir buluşma yaşadı. Halloween Kills sanatçısı Douglas Tait tarafından çekilen bir videoda, Carpenter’ın “The Shape” oyuncusu Nick Castle ile fotoğraf için poz verdiği görülüyor. Carpenter ayrıca panele katılmadan önce diğerlerinin yanı sıra PJ Soles ve Nancy Loomis’i de ziyaret etti. […]

John Carpenter, Cadılar Bayramı 1978’in Sürpriz Görünümüyle Yeniden Bir Araya Geliyor

Özet

  • Cadılar Bayramı filminin yönetmeni John Carpenter, Pasadena’daki bir kongrede orijinal filmin oyuncu kadrosuyla sürpriz bir buluşma yaşadı.
  • Halloween Kills sanatçısı Douglas Tait tarafından çekilen bir videoda, Carpenter’ın “The Shape” oyuncusu Nick Castle ile fotoğraf için poz verdiği görülüyor.
  • Carpenter ayrıca panele katılmadan önce diğerlerinin yanı sıra PJ Soles ve Nancy Loomis’i de ziyaret etti.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Cadılar Bayramı yönetmen John Carpenter, orijinal filmin oyuncu kadrosuyla sürpriz bir buluşma yaşadı. 1978 yapımı film, katil Michael Myers’ın bir sanatoryumdan kaçıp Cadılar Bayramı gecesinde Haddonfield, Illinois sokaklarında dolaşmaya başlamasıyla ortaya çıkan hasarı konu alıyor. Tüm zamanların en kârlı bağımsız filmlerinden biri olduktan sonra, Cadılar Bayramı şu anda 13 filmi kapsayan bir franchise başlattı. Orijinal filmi yönetmenin yanı sıra, Carpenter aynı zamanda senaryoyu da yazdı ve artık ikon haline gelmiş olan filmi besteledi. Cadılar Bayramı Gol.

Instagram’da, Cadılar Bayramı Öldürmeleri icracı Douglas Tait John Carpenter’ın 1 Ekim’de Pasadena’da düzenlenen H45: 45 Yıllık Terör kongresinde sürpriz bir şekilde yer aldığı bir anın videosunu paylaştı.

Tait’in videosunda Carpenter, orijinal filmde “The Shape” (maskeli Michael Myers’a verilen isim) karakterini canlandıran Nick Castle ile bir fotoğraf için poz veriyor. Cadılar Bayramı Blumhouse’un son dönemdeki devam filmi üçlemesi de öyle. Carpenter ayrıca ikonik filmiyle ilgili bir panele katılmadan önce PJ Soles (Lynda) ve Nancy Loomis’in (Annie) yanı sıra 1978 klasiğinin diğer sanatçılarını da ziyaret etti.


John Carpenter’ın Korkuya Kademeli Dönüşü Açıklandı

Charles Cyphers (Şerif Brackett) ve Jamie Lee Curtis (Laurie Strode) dahil olmak üzere hayatta kalan bazı oyuncular mevcut olmadığından bu tam bir kadro buluşması değildi. Ancak Carpenter’ın etkinlikte görünmesi, kariyeri için tam bir dönüm noktası gibi geliyor. Korku uzun zamandır Carpenter’ın çalışmalarının merkezinde yer alıyor; Şey, karanlığın PrensiVe Lanetliler Köyü yıllar boyunca filmografisini noktaladı. Ancak 2010’lu yıllardan bu yana bir korku filmi yönetmedi. Koğuşbu aynı zamanda bu yazının yazıldığı sıradaki son yönetmenlik özelliğidir.

Carpenter şimdi Peacock mini dizisinin yayınlanmasına hazırlanıyor John Carpenter’ın Banliyö Çığlıklarıyönetmenliğe dönüşünü içeriyor (bu durumda uzaktan yapılıyor). Ancak uzun zamandır beklenen bu geri dönüş uzun süredir devam ediyor. Carpenter o zamandan beri bir film veya televizyon projesi yönetmemiş olsa da Koğuşbu arada korku türünden hiç bu kadar uzaklaşmamıştı.

En önemlisi, Carpenter’ın geri dönmesi Cadılar Bayramı 2018’in yapımcı ve ortak bestecisi olarak filmler Cadılar Bayramı ve devamı, Cadılar Bayramı Öldürmeleri Ve Cadılar Bayramı Bitiyor. Bununla birlikte, aynı zamanda korku dolu müzik bestelerinden oluşan çok sayıda albüm yayınladı, hatta ikonik notalarının yanı sıra bunları icra etmek için turneye çıktı. Ayrıca birçok şarkının müzik videolarını yönetti ve 2022’nin müziklerini birlikte besteledi. Ateşleyici, ve Foo Fighters korku filminde kısa bir rol oynadı Stüdyo 666korku türüne nihai dönüşünün habercisi.

Kaynak: Douglas Tait/Instagram

Teknory