Shark Tank’tan Sonra NerdiT’e Ne Oldu?

Ne yazık ki NerdiT Now için Köpekbalıkları ısırmadı. Shark Tank Recap’e göre, yatırımcılar paradigmayı ölçeklendirmeyi çok zor buldu. Mark Cuban ve Lori Greiner desteklerini geri çektiler ve NerdiT Now’ın o sırada elde ettikleri kârın haklı gösterebileceğinden daha fazla yerde daha fazla yerde olması gerektiği sonucuna vardılar. Ne mutlu ki, NerdiT Now büyük isim yatırımcıları getirmemiş […]

Shark Tank’tan Sonra NerdiT’e Ne Oldu?

Ne yazık ki NerdiT Now için Köpekbalıkları ısırmadı. Shark Tank Recap’e göre, yatırımcılar paradigmayı ölçeklendirmeyi çok zor buldu. Mark Cuban ve Lori Greiner desteklerini geri çektiler ve NerdiT Now’ın o sırada elde ettikleri kârın haklı gösterebileceğinden daha fazla yerde daha fazla yerde olması gerektiği sonucuna vardılar.

Ne mutlu ki, NerdiT Now büyük isim yatırımcıları getirmemiş olsa da, o zamandan beri başarılı bir çalışma hayatı başardılar. Hem Wilmington, Delaware’deki gerçek mekanda faaliyet gösteren mağaza hem de Şimdi web sitesi halen çalışır durumda olup, müşteri tercihine göre onaracakları, değiştirecekleri veya takas edecekleri arızalı tüketici cihazlarını kabul etmektedir. Muazzam kredilerine göre, şirket aynı zamanda nerdit’in umurunda, Wilmington memleketleri ve çevresindeki yetersiz hizmet alan topluluklara teknoloji ve teknoloji eğitimi sağlamaya adanmış bir hayır kurumu. Bugüne kadar yaklaşık 7500 bilgisayar bağışladılar, öğrencileri teknik sertifikasyon sınavlarına hazırlamak için ücretsiz derinlemesine kurslar sundular ve başka türlü geleneksel iş niteliklerinden yoksun olabilecek kişiler için ücretli çıraklık eğitimi sağladılar.

Teknory