Kingdom Hearts Missing-Link Teaser Fragmanı 2024 Mobil Sürümünü Onayladı

Square Enix, iOS ve Android cihazlar için yeni bir GPS tabanlı aksiyon RPG’si olan Kingdom Hearts Missing-Link’i geçen yıl 20. Yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak ortaya çıkardı; aynı zamanda şirket Kingdom Hearts IV’ü de burada duyurdu. Şimdi Square Enix, Missing-Link için yeni bir teaser fragmanı yayınladı ve bunun yanı sıra oyunun gelecek yıl çıkacağını duyurdu. […]

Kingdom Hearts Missing-Link Teaser Fragmanı 2024 Mobil Sürümünü Onayladı

Square Enix, iOS ve Android cihazlar için yeni bir GPS tabanlı aksiyon RPG’si olan Kingdom Hearts Missing-Link’i geçen yıl 20. Yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak ortaya çıkardı; aynı zamanda şirket Kingdom Hearts IV’ü de burada duyurdu. Şimdi Square Enix, Missing-Link için yeni bir teaser fragmanı yayınladı ve bunun yanı sıra oyunun gelecek yıl çıkacağını duyurdu.

Fragmanda Kingdom Hearts III’ü bitirenlerin tanıyacağı özel bir metropol olan Scala ad Caelum’da muhtemelen oyunun kahramanı olan birini görüyoruz. Teaser, Kingdom Hearts: Chain of Memories’deki bazı mekanikler ile standart mobil aksiyon RPG oynanışı arasında bir karışım gibi görünen RPG’nin dövüşünü de sergiliyor. Ariel’in de aralarında bulunduğu bazı Disney karakterlerini de oyunda görüyoruz. Küçük DenizkızıSimba’dan Aslan Kralve Baymax’tan Büyük Kahraman 6birkaç isim.

Aşağıdan Kingdom Hearts Missing-Link teaser fragmanına göz atın:

Square Enix, kapalı Missing-Link beta testi için İngiltere ve Avustralya’dan test uzmanlarını işe aldığını ve uygunsa başvurabileceğinizi söyledi Burada.

Kingdom Hearts Missing-Link’in 2024’te iOS ve Android’de çıkması bekleniyor.

Daha fazla bilgi için orijinal Missing-Link tanıtım fragmanını izleyin ve ardından Kingdom Hearts IV tanıtım fragmanını izleyin. Bundan sonra gelecek yıl çıkan şu Sora Amiibo’ya bir bakın.


Kingdom Hearts Missing-Link için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory