“Shazam!” Yıldız Zachary Levi, DC Hayranları İçinde Tanık Olduğu “Zehirli Çevrimiçi Davranış”a Sesleniyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü Shazam! tanrının öfkesiyıldız zachary levi DC filminde oynadığından beri aldığı bazı eleştirilere değindi. Oyuncu, aldığı nefretin çoğunun yalnızca kendi performansını eleştiren kendisinden gelmediğini, aynı zamanda kendisiyle sürekli aynı fikirde olmadığını iddia ettiği “belirli bir hayran grubuna” seslendiğini iddia etti. Levi ortaya çıktı Mutlu Üzgün ​​Karışık DCU’da Shazam oynamaya başladığından beri aldığı […]

“Shazam!”  Yıldız Zachary Levi, DC Hayranları İçinde Tanık Olduğu “Zehirli Çevrimiçi Davranış”a Sesleniyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü

Shazam! tanrının öfkesiyıldız zachary levi DC filminde oynadığından beri aldığı bazı eleştirilere değindi. Oyuncu, aldığı nefretin çoğunun yalnızca kendi performansını eleştiren kendisinden gelmediğini, aynı zamanda kendisiyle sürekli aynı fikirde olmadığını iddia ettiği “belirli bir hayran grubuna” seslendiğini iddia etti.

Levi ortaya çıktı Mutlu Üzgün ​​Karışık DCU’da Shazam oynamaya başladığından beri aldığı eleştirilerden bahsettiği podcast. Oyuncuya göre, yapım aşamasında elinden gelenin en iyisini yaptığını ve film çıktıktan sonra yapabileceği hiçbir şey olmadığını zaten kabul etmiş durumda. Bununla birlikte, sosyal medyada gördüğü hayran tepkisinden de bahsetti.

Oyuncu, belirli görüşlere katılmadıkları için kendisine sürekli olumsuzluklar yöneltecek “belirli bir çizgi roman hayranları grubu” olduğuna dikkat çekti. Oyuncu belirsiz tutmaya çalışsa da, görünüşe göre podcast sunucusu Josh Horowitz bu insanların kim olduğunu biliyor olabilir.

“Bir grup çizgi roman hayranı var, bu belirli bir grup insanın benim… eh, benden hoşlanmadıklarını, çünkü diğer çizgi roman filmlerinde onlarla aynı fikirde olmadığımı düşünmeleri gerçekten talihsiz. Kimden bahsettiğimi biliyorsun.”

Levi, DC hayran kitlesindeki bazılarının zehirli davranışlarını ve sohbet yaratmadığı için bunu görmenin ne kadar hayal kırıklığı yarattığını açıkladı. Ayrıca internette tanık olduğu siber zorbalığa dikkat çekti ve yapabileceği tek şey empati kurmak, bu insanların onaylanmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyor ve bunun online zorbalık yoluyla elde edilebileceğine inanıyor.

“Bir konuşma yapmak yerine, sözlerimin çoğunu veya tamamen bağlam dışı şeyler alıyorlar. Ve sonra çevrimiçi olan diğer tüm insanları harekete geçirirler ve hepsi sadece saldırmak, saldırmak ve saldırmak ister. Gerçekten üzücü. Demek istediğim, bu siber boyutlarda devam eden zehir ve zehirlilik ve zorbalık miktarına dair pek çok örnekten sadece bir tanesi. Ve insanlar, gerçekten bundan zevk alıyorlar. Kendilerini çok güçsüz hissediyorlar.

“Yani yapmaya çalıştığım şey, sadece empati kurmaya çalışıyorum ve ‘ah, internette çok gaddar olan bu insanlar’ diyorum. Anonim olarak çevrimiçi olarak, diğer insanları parçalayarak ve tepkileri umarak esnekliği hissetmesi gereken çok güçsüz insanlar olduklarını yalnızca varsayabilirim.

Levi’nin yorumları DC hayranları arasında bir bölünmeye neden oldu. Podcast’i izleyenler oyuncuya destek verirken, Twitter’da onun rol için uygun olmadığı ve “bir çocuğun davranması gerektiği gibi davranmadığına” inandıklarını paylaşmaya devam edenler oldu.

Shazam! Tanrıların Öfkesi yurt içi açılışında gişede 30 milyon doların üzerinde para kazandı ve Rotten Tomatoes’da ortalama yüzde 53’lük bir eleştirmen puanı aldı. Bununla birlikte, devam filminin ortalama puanı yüzde 87’dir ve dünya çapında 64 milyon doların üzerinde gelir elde etmiştir. Performansına rağmen, filmin oyuncu kadrosu sinemaseverleri bu filme bir şans vermeye teşvik ediyor çünkü artık sinemalarda gösteriliyor.

Teknory