‘Sherlock Holmes’ Yıldızı Hala Uzun Zamandır Beklenen Üçlü İçin Umudu Bekliyor

Köy Roadshow Resimleri ile Görüntü BBC’nin başarısı ne oldu? Sherlock Benedict Cumberbatch’in Holmes rolünde oynadığı dizi, yıllar önce yolu açan danışman dedektifleri unutmak kolay. Basil Rathbone veya Jeremy Brett’ten bahsetmiyoruz, daha çok Viktorya döneminin sonlarında Londra’nın ünlü dedektif setinin daha yeni bir yinelemesinden bahsediyoruz: Robert Downey Jr. Sherlock Holmes. Jude Law’ın Dr. John Watson rolüyle […]

‘Sherlock Holmes’ Yıldızı Hala Uzun Zamandır Beklenen Üçlü İçin Umudu Bekliyor

Köy Roadshow Resimleri ile Görüntü

BBC’nin başarısı ne oldu? Sherlock Benedict Cumberbatch’in Holmes rolünde oynadığı dizi, yıllar önce yolu açan danışman dedektifleri unutmak kolay. Basil Rathbone veya Jeremy Brett’ten bahsetmiyoruz, daha çok Viktorya döneminin sonlarında Londra’nın ünlü dedektif setinin daha yeni bir yinelemesinden bahsediyoruz: Robert Downey Jr. Sherlock Holmes.

Jude Law’ın Dr. John Watson rolüyle katıldığı Guy Ritchie’nin uyarlaması kendisine bir kült kazandı ve ardından 2014’te bir devam filmi çıkardı. Sherlock Holmes: Bir Gölge Oyunu sadece iki yıl sonra. Rachel McAdams’ın Irene Adler’indeki yardımcı karakterler, Jared Harris’in Profesör Moriarty’si ve Eddie Marsan’ın Müfettiş Lestrade’i kadro kadrosunu tamamladı.

Aradan 12 yıl geçti Gölge oyunu sinemaları vurdu ve fikir birkaç kez ortalıkta dolaşsa da, hiç kimse – ne Village Roadshow, Guy Ritchie ne de RDJ – planlanan üçlemenin sona ermesi için baskı yapıyor gibi görünmüyor. Threequel, iki ele güvenebileceğimizden daha fazla alay edilmiş olmalı, ancak top asla yuvarlanmadı. Ancak bu, ilgisizlikten değil, tekrar eden oyuncuların hepsi, özellikle de 60’ına dokunan RDJ’nin kendisi, geri dönmekle ilgilendiklerini ifade etti. Pislik yıldız Eddie Marsan, üçüncüsünü yapmaya da istekli olduğunu açıkladı.

yetişmek ComicBook.comMarsan yeni bilim kurgu drama dizisinin tanıtımını yaparken kısaca ‘Sherlock Holmes 3’e değindi. Güç, ayrıca Toni Collette ve John Leguizamo’nun da rol aldığı. En son Müfettiş Lestrade’i oynamasının üzerinden 10 yıldan fazla zaman geçtiğini yineleyen Marsan, rol arkadaşları Downey Jr. ve Law’u övdü ve ardından üçüncü bir taksit olmasını “umduğunu” paylaştı.

“Bilmiyorum. Sürekli duyuyorum, Jude ile bir film çektim ve ikisi de – kimse ikimize de yaklaşmadı, ”diye açıkladı Marsan. “Bilmiyorum, bunun hakkında konuşup duruyorlar ve 10 yıl oldu, sanırım 10 yıldan fazla oldu, şimdi 12 yıl. Bilmiyorum. Bilmiyorum. Umarım öyledir… umarım öyledir. Bence… Bence iyi bir diziydi. Bence Robert harikaydı. Bence Jude harikaydı. Bir tane daha yapmaya hazırım, böylece göreceğiz.

Ritchie, yapım öncesi, senaryo yazımı ve genel yaratıcılıktan sorumlu olan 58 yaşındaki müstakbel RDJ’yi bıraktığı için topun RDJ’de olduğunu açıkça belirtti. Ancak durum buysa, çok erken bir şey beklememeliyiz, özellikle de RDJ’nin son yıllarda babasını kaybetmesi de dahil olmak üzere yoğun kişisel hayatından sonra. RDJ’nin konuyu yeniden ele alması biraz zaman alabilir, ancak hâlâ tutkusu varsa, beklemeye değecektir.

Teknory