Brie Larson’ın En Nefret Edilen Filmi ‘Captain Marvel’ Değil Ama Bu, ‘Doctor Strange’ Yönetmeninin Onu Savunmasına İzin Verildiği Anlamına da Gelmiyor

Oyuncuların ve yazarların on yıllardır ilk kez aynı anda greve gitmesiyle, hiç bitmeyen üretim hattı Marvel Sinematik Evreni Çalışmalardaki sayısız uzun metrajlı film ve Disney Plus münhasırları durduktan sonra içerik durma noktasına geldi. İyi ya da kötü, yine de, Brie Larson her zaman tartışma ve söylemi ateşlemek için kanatlarda bekliyor ve bu hafta sonu birden […]

Brie Larson’ın En Nefret Edilen Filmi ‘Captain Marvel’ Değil Ama Bu, ‘Doctor Strange’ Yönetmeninin Onu Savunmasına İzin Verildiği Anlamına da Gelmiyor

Oyuncuların ve yazarların on yıllardır ilk kez aynı anda greve gitmesiyle, hiç bitmeyen üretim hattı Marvel Sinematik Evreni Çalışmalardaki sayısız uzun metrajlı film ve Disney Plus münhasırları durduktan sonra içerik durma noktasına geldi.

İyi ya da kötü, yine de, Brie Larson her zaman tartışma ve söylemi ateşlemek için kanatlarda bekliyor ve bu hafta sonu birden fazla şekilde ön saflarda yer aldı. Şimdiye kadarki en kötü filminden, beklenmedik bir dirilişe girişirken Doktor Garip yönetmen Scott Derrickson klavye savaşçılarıyla övgü yağmuruna tuttuktan sonra tartışırken, yarım on yıldan fazla bir süredir devam eden nefret kampanyası hiçbir azalma belirtisi göstermiyor.

Brie Larson’ın en nefret edilen filmi – hayır, o değil – yayında geri dönüyor

Anchor Bay Films aracılığıyla görüntü

Bir Akademi Ödülü ve bir sürü gişe hasılatı ile Brie Larson, başarı getirecek projeleri nasıl seçeceğini biliyor, ancak on beş yıl önce kariyerinin biçimlendirici aşamalarında kesinlikle böyle değildi. Tanner Salonu.

görmezden gelmek bile Kaptan Marvel gözden geçirme bombardımanı, unutulmuş dramatik gerilim filmi, Larson’ın şimdiye kadar oynadığı herhangi bir uzun metrajlı film arasında en düşük Rotten Tomatoes seyirci ortalamasına sahip, ancak bir şekilde, tüm filmografisindeki en zayıf tek çaba, talep üzerine randevulu görüntüleme haline gelmek için tahta işçiliğinden çıktı.

Yine Brie Larson, bu sefer çok özel bir MCU kulübüne hoş geldiniz.

Brie Larson, 'The Marvels'da Carol Danvers rolünde
Marvel Studios aracılığıyla ekran görüntüsü

Hafta sonunun temasını sürdüren Brie Larson, Marvel Sinematik Evreni’nin pek sık dağıtmadığı ender bir ayrıcalığa da sahip oldu ve adı, pazarlamada filmin adından önce geliyor. Harikalar.

Marvel Studios’un, serinin 15 yıllık ve 32 filmlik tarihinde yeteneklerine ne kadar nadiren bu ödülü verdiğine dair bir fikir vermek için, ödülün daha önceki sahipleri Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Benedict Cumberbatch, Paul Rudd ve Scarlett Johansson.

Doktor Garip yönetmen savunur Kaptan Marvel ve övgüler Barbiebeklendiği gibi giden

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Scott Derrickson’ın tek yapmak istediği, filmin inanılmaz gişe başarısına dikkat çekerken zekice bir gözlem yapmaktı. Barbieancak adını anmaya cüret ettikten sonra, Twitter kullanıcılarıyla ileri geri çekildi. Kaptan Marvel fikrini belirtirken.

Doğal olarak, film yapımcısı elinden gelenin en iyisini yaptı, ancak bu, çok sayıda insanın varlığının her zerresiyle nefret ettiği filmler hakkında güzel şeyler söylemenin neden bu kadar zor bir görev olduğunu gösteriyor.

Marvel ile ilgili bir hafta daha bu kadar, ancak ağırlıklı olarak Brie Larson etrafında dönüp dönmeyebilecek en son gelişmeleri keşfetmek için yarın tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Teknory