Showtime fırsatı: Ayda yalnızca 3,99 ABD doları karşılığında 6 aylık akış elde edin

52,99 $ TASARRUF EDİN: 8 Aralık itibarıyla altı aylık Showtime alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) her zamanki 10,99 ABD Doları yerine ayda yalnızca 3,99 ABD Doları karşılığında. Ayrıca, ilk 30 günü ücretsiz olarak alırsınız ve sonuç olarak yedi aylık akış ücretlerinden 52,99 ABD doları tasarruf edersiniz. Showtime, Netflix veya Hulu kadar geniş bir kataloğa sahip olmayabilir, […]

Showtime fırsatı: Ayda yalnızca 3,99 ABD doları karşılığında 6 aylık akış elde edin

52,99 $ TASARRUF EDİN: 8 Aralık itibarıyla altı aylık Showtime alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) her zamanki 10,99 ABD Doları yerine ayda yalnızca 3,99 ABD Doları karşılığında. Ayrıca, ilk 30 günü ücretsiz olarak alırsınız ve sonuç olarak yedi aylık akış ücretlerinden 52,99 ABD doları tasarruf edersiniz.


Showtime, Netflix veya Hulu kadar geniş bir kataloğa sahip olmayabilir, ancak orijinalleri, akış için aylık bir ücrete değer. Cidden, sonsuz saplantımız Sarı ceketler parayı dağıtmak için tek başına yeterli sebep. Ancak bir indirimin kimseye zararı olmaz – özellikle de bu kadar cömert bir indirim.

8 Aralık itibarıyla Showtime, yeni abonelere ayda sadece 3,99 ABD doları karşılığında bir aylık ücretsiz yayın, ardından altı aylık ücretsiz yayın sunuyor.(yeni bir sekmede açılır). Genellikle aylık 10,99 ABD dolarına mal olur, bu nedenle akış ücretlerinde sonuçta 52,99 ABD doları tasarruf edersiniz. Dikkatli olun: Anlaşma süresi dolmadan önce iptal etmezseniz, Showtime hesabınız yedi ay sonra (ücretsiz ay dahil) standart aylık 10,99 ABD dolarına dönüşecektir.

AYRICA BAKINIZ:

Bu TV fırsatları Siber Hafta kadar (veya ondan daha iyi)

Gösteri zamanı, orijinal şovlar da dahil olmak üzere bazı ciddi gizli mücevherlere ev sahipliği yapar. Sarı ceketler, Şaka yapmak, Dexter: Yeni Kan, Utanmaz, milyarlarcave yepyeni hit George ve Tammy. Alçakgönüllü görüşümüze göre, piyasadaki en hafife alınan akış hizmetlerinden biri. Ve çoğu yayıncının ücretlerini birer birer artırmasıyla, uygun olduğunda bir anlaşma yapmaya değer. Bu yalnızca 4 Ocak’a kadar geçerli, bu nedenle 2023 akış programınızı güvence altına almak için bu tarihten önce kaydolduğunuzdan emin olun.

Teknory