Şimdiye Kadar Yapılan En Az Değerlendirilen Hint Motosikletlerinden 5’i

Indian Challenger Limited, pazara Harley-Davidson Road Glide’ın doğrudan rakibi olarak giren kaliteli bir gezici motosiklettir. Bu nedenle, genel motosiklet pazarının niş bir bileşeni içinde yer alır. Yine de, genel olarak motorlu araçların en önde gelen isimlerinden biri olan Harley-Davidson gibilerinin bu kadar sert rekabetiyle Challenger Limited, motosikletçilerin dikkatini kolayca arka plana atabilir. Buna rağmen, bisiklet […]

Şimdiye Kadar Yapılan En Az Değerlendirilen Hint Motosikletlerinden 5’i

Indian Challenger Limited, pazara Harley-Davidson Road Glide’ın doğrudan rakibi olarak giren kaliteli bir gezici motosiklettir. Bu nedenle, genel motosiklet pazarının niş bir bileşeni içinde yer alır. Yine de, genel olarak motorlu araçların en önde gelen isimlerinden biri olan Harley-Davidson gibilerinin bu kadar sert rekabetiyle Challenger Limited, motosikletçilerin dikkatini kolayca arka plana atabilir. Buna rağmen, bisiklet önemli stil öğeleri ve entegre özellikleri ön plana çıkarıyor. Challenger Limited, uzun mesafeli sürüşlerinizi rahat ve eğlenceli kılmak için yalnızca geniş bir ön kaporta ve ön cam bölümü sunmakla kalmaz, aynı zamanda arka yan bölmelerde geniş saklama alanı ve genel tur deneyimini geliştirmek için rahat bir oturma ve arka yolcu yerleşimi sunar. bundan da öte.

2020 modellerinde, Road Glide ve Challenger Limited’in her biri aşağı yukarı aynı fiyata gelir, ancak Challenger Limited biraz daha hafiftir ve biraz daha küçük bir motorla çalışır. Challenger Limited, gezici modeller alanında değerli bir rakiptir, ancak markanın finansal performansının yanı sıra yıllar boyunca büyüyen ve azalan Hindistan’ın öne çıkmasıyla, bunun gibi parlak bir örneğin neden yalnızca isim tanıma tarafından gölgede bırakılabileceğini görmek kolaydır. Buna rağmen, 1.768 cc, sıvı soğutmalı PowerPlus motor 122 beygir gücü ve 128 ft.-lb üretir. tork, bunu “sır” içinde olan sürücüler arasında kesin bir favori haline getiriyor.

Teknory