Simon Pegg, Tom Cruise’un Kesinlikle Delirdiği İddialarına Karşı Savunuyor

Paramount aracılığıyla O şeyleri yapmak için en azından biraz çılgın olmalısın. Tom Cruise yapar, özellikle de zorunda olmadığı için. Bir aksiyon sekansı uğruna hayatlarını riske atarak hayatlarını kazanan profesyonel dublörlerden oluşan bir ordu varken, Cruise delicesine zengin, A sınıfı bir süperstar ve uçaklardan atlama, iple binalardan aşağı inme, yüksek hızlı araba kovalamacaları veya durumunda Mission: […]

Simon Pegg, Tom Cruise’un Kesinlikle Delirdiği İddialarına Karşı Savunuyor

Paramount aracılığıyla

O şeyleri yapmak için en azından biraz çılgın olmalısın. Tom Cruise yapar, özellikle de zorunda olmadığı için.

Bir aksiyon sekansı uğruna hayatlarını riske atarak hayatlarını kazanan profesyonel dublörlerden oluşan bir ordu varken, Cruise delicesine zengin, A sınıfı bir süperstar ve uçaklardan atlama, iple binalardan aşağı inme, yüksek hızlı araba kovalamacaları veya durumunda Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Onebir uçurumdan bir motosiklet sürün ve güvenliğe paraşütle atlayın.

görev imkansız ölü hesaplaşma birinci bölüm
Paramount aracılığıyla

Tabii ki, Cruise, bir süredir en genç biraz manik olduğu suçlamalarıyla karşı karşıya kaldı ve bu, rezil kanepeden atlama olayıyla daha da kötüleşti. Oprahancak Simon Pegg, bir röportajda aynı anda güvenliğe olan bağlılığını ve mesleğine olan bağlılığını övürken onu savundu. Ekran Rantı.

“Ne zaman bir filmin sonuna gelsek, bana hep “Bunun üstesinden nasıl gelebilirsin?” diye sorulur. Ve her zaman “Hiçbir fikrim yok” diye cevap veririm. Ve sonra hep yaparız. Gerçek şu ki, Tom ve McQ kafa kafaya veriyorlar ve Tom genellikle her zaman yapmak istediği bir şey öneriyor. Ve sonra anlıyorlar.

Tom bunun için eğitim alıyor; onu araştırır. Dublörü yapmak için çok çalışıyor ve olabildiğince güvenli hale getiriyor. Hiçbir şekilde umursamaz değil. Deli olmadığı için ona deli demek yanlış olur. Bu tür şeyler söz konusu olduğunda çok aklı başındadır. Sadece tekrar tekrar kilitliyorlar. Bunu gerçekten başarabilmelerini izlemek büyüleyici ve gerçekten hayranlık uyandırıyor. Ve yine yapacaklar. Bu oldukça sıra dışı.”

Bu, birlikte film izleyebilmek için Pegg’in arka bahçesine bir helikopter indiren aynı Tom Cruise’dur, bu nedenle kardeşlikleri standart uygulamalara tam olarak bağlı değildir. Deli olduğunu düşünseniz de düşünmeseniz de, uzun süredir Ethan Hunt’ı zihniyeti ve kitleleri ne pahasına olursa olsun eğlendirme arzusu nedeniyle suçlayamazsınız.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory