Kang the Conqueror, MODOK ve MCU 5. Aşama ve Ötesinde Gelecek En Büyük 10 Tehdit

Hayranlar yakın geleceği tartışırken MCU, Genç İntikamcılar’ın beklenen yükselişinden Galaksinin Koruyucuları’nın gelen çıkışına kadar, doğal olarak sohbete hakim olan kahramanlar. Yine de, seride olacaklar konusunda heyecanlanmanın asıl nedeni, kendilerini Marvel çoklu evreninde tanıtmak üzere olan korkunç düşmanlar ve suçlular seli. Açıkçası, Jonathan Majors’ın Şubat ayında Multiverse Saga’nın adamı olarak ilk çıkışından başlayarak her şeyi fethetmeye […]

Kang the Conqueror, MODOK ve MCU 5. Aşama ve Ötesinde Gelecek En Büyük 10 Tehdit

Hayranlar yakın geleceği tartışırken MCU, Genç İntikamcılar’ın beklenen yükselişinden Galaksinin Koruyucuları’nın gelen çıkışına kadar, doğal olarak sohbete hakim olan kahramanlar. Yine de, seride olacaklar konusunda heyecanlanmanın asıl nedeni, kendilerini Marvel çoklu evreninde tanıtmak üzere olan korkunç düşmanlar ve suçlular seli.

Açıkçası, Jonathan Majors’ın Şubat ayında Multiverse Saga’nın adamı olarak ilk çıkışından başlayarak her şeyi fethetmeye gelen Kang’ımız var. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania, ancak zamansal tiran buzdağının sadece görünen kısmı. Beşinci, Altıncı Aşamalar ve ötesi, MCU’da henüz görmediğimiz Marvel Çizgi Romanlarının en güçlü kötü adamlarının çoğunu içerecek şekilde ayarlandı.

Öyleyse, Avengers dünyasını kendi ekseninde sallamak üzere olabilecek bu kozmik düzeydeki suçlular ve gerçekliği değiştiren düşmanlar kimler? İşte MCU’ya giden en büyük kötü adamlara yönelik rehberiniz, en az güçlüden en çok kişiye doğru sıralanmıştır.

Lider

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

çıkış: Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni

Şaşırtıcı bir şekilde, doğrulandı ki İnanılmaz HulkTim Blake Nelson, 16 yıl sonra büyük MCU’suna geri dönecek Yeni Dünya Düzeni Sam Wilson’ın Şapkasıyla yüzleşmek için. Bu, Samuel Sterns’in nihayet çizgi romanlarda olduğu gibi, üstün beyinleriyle Hulk’un kas gücüne karşı savaştığı bilinen, şişko kafalı kötü adam haline geldiğini görecek. Anthony Mackie’nin Sentinel of Liberty ile benzer bir dinamiği olacak mı?

MODOK

'Ant-Man and the Wasp: Quantumania'da MODOK'u kim oynuyor?
Resim: Marvel Stüdyoları

çıkış: Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania

Hayranlar sonsuza dek MCU’da MODOK’u (Sadece Öldürmek İçin Tasarlanmış Zihinsel Organizma) görmeyi bekliyorlardı ve sonunda ortaya çıkacak. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania – büyük bir bükülme ile de olsa. Corey Stoll resmi olarak Darren Cross rolünü yeniden canlandıracak. Karınca adam görünüşe göre Kuantum Aleminde MODOK’a dönüşen kötü adam Yellowjacket. Kang’ın sadık bir uşağı olabileceğine dair spekülasyonlar yaygındır.

Drakula

Drakula Marvel
Marvel Comics aracılığıyla görüntü

spekülatif çıkış: Bıçak ağzı

Marvel’s ile Bıçak ağzı Bazı sahne arkası sorunlarının ardından elden geçirilen yeniden başlatma, kötü karakterin kim olacağını kesin olarak söylemek için çok erken, ancak Mahershala Ali’nin ilk MCU düşmanı için kesinlikle bir rakip var: tek ve tek Kont Drakula. Vampir efendisi, Marvel evrenini başından beri çalıyor. Drakula’nın Mezarı 1970’lerin çizgi romanları ve beklediğiniz gibi serideki en güçlü doğaüstü düşmanlardan biridir.

Kızıl Hulk

Kızıl Hulk
Marvel Comics aracılığıyla görüntü

spekülatif çıkış: Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni

Lider’e ek olarak, Yeni Dünya Düzeni ayrıca William Hurt’ün ölümünün ardından Harrison Ford tarafından canlandırılan Thaddeus Ross’un yeni bir versiyonunu da tanıtacak. Söylentiler, Ross’un onu son gördüğümüzden beri Başkanlık makamına yükseldiğini ve onu Sam için güçlü bir düşman yaptığını gösteriyor. Dahası, ya bu filmde ya da beklenen yeniden ortaya çıkışının bir parçası olarak, sonunda çizgi roman ikinci kişiliği Red Hulk’a dönüşmesi kuvvetle muhtemel. yıldırımlar.

Korvac

Michael Korvac
Marvel Comics aracılığıyla görüntü

spekülatif çıkış: Harikalar

Zawe Ashton’ın Harikalar kötü adam şu anda gizli tutuluyor, bu da hayranların onun hikayeden önemli biri olacağına inanmasına neden oldu. Böyle bir teori, Korvac’ın cinsiyet değiştirmiş bir versiyonu olabileceğine inanıyor. En çok çizgi roman etkinliği ‘The Korvac Saga’nın adını taşıyan yıldızı olarak bilinen Korvac – Galactus’u besleyen Güç Kozmik Gücü’ne sahip olan – Avengers düzeyinde gerçek bir tehdittir, bu nedenle Carol Danvers ve ekibine gerçekten bir şans verirler. onların parası.

Doktor Doom

Doktor Doom Marvel Çizgi Romanları
Marvel Comics aracılığıyla görüntü

spekülatif çıkış: Fantastik Dörtlü

Victor Von Doom’un MCU’ya gelişi söz konusu olduğunda, bu sadece nerede ve ne zaman olacağı sorusudur. Fox, ikonik çizgi roman kötü adamını defalarca sinirlendirmeyi başardı, bu nedenle Marvel’in üzerinde, karakterin birden çok düzeyde güce sahip doğru ve göz korkutucu bir enkarnasyonunu nihayet sunma baskısı var. Ekonomik ve politik olarak, Latveria’nın zengin hükümdarı olarak, entelektüel olarak, dahi bir bilim adamı olarak ve hatta mistik olarak, yetenekli bir büyücü olarak.

Yüksek Evrimsel

galaksinin koruyucuları cilt.  3 yüksek evrimsel
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

çıkış: Galaksinin Koruyucuları Vol. 3

Galaksinin Koruyucuları’nın son düşmanı yaşayan bir gezegen olabilirdi, ancak Yüksek Evrimci’yi hafife almayın. Bir zamanlar normal, eğer yetenekli bir insan olsa da, Yüksek Evrimci, zekasını tanrısal bir kozmik varlık düzeyine yükseltmeyi başardı ve genetikteki ustalığı sayesinde, kendisini kendi dünyasının ve halkının ilahı haline getirdi, gelişip yok oldu. -her türden varlığı geliştirin (MCU’daki Rocket dahil). Hatta bir süre Galactus’a karşı bile direndi.

Fin Fang Foom

Fin Fang Foom
Marvel Comics aracılığıyla görüntü

ilk: Shang-Chi 2

bu Shang-Chi kredi sonrası sahnesi, kahramanın On Yüzüğü’nün derin uzayda bir şeye sinyal yayınladığını doğruladı. Bunun kim veya ne olduğu henüz açıklanmadı, ancak birçok hayran bunun Marvel canavarlarının en tehlikelisi olan Fin Fang Foom olabileceğinden emin. Antik Çin’i işgal eden uzaylı ejderha, İntikamcılar için anlatılmamış bir yıkıma neden olmak için modern dünyada yeniden uyanır. Yüzüklerin yaratıcısı olabilir mi?

Fatih Kang

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania'da Kang
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

ilk: Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania

Doğal olarak Kang, tüm Multiverse Saga’nın en büyük kötüsü olduğunu göz önünde bulundurarak MCU’nun yaklaşan tehditleri arasında üst sıralarda yer alacak. Thanos’un tüm evren üzerinde planları varken, Kang tüm evrene hükmetmek istiyor. çoklu evren. Ve yükselişi sayesinde Loki ve Scott Lang ve arkadaşlarına karşı neredeyse onaylanmış zaferi. içinde Kuantum, o da büyük olasılıkla bu hedefe ulaşacaktır. Birden fazla gerçekliğin birleşik kahramanlarının onunla savaşmasının bir nedeni var. Yenilmezler: Gizli Savaşlar.

Galaktus

Marvel Comics aracılığıyla görüntü

Spekülatif çıkış: Harikalar, Fantastik Dörtlü, Yenilmezler: Gizli Savaşlar

Ve yine de, ne kadar uğraşırsa uğraşsın Kang, önümüzdeki birkaç yıl içinde MCU’ya gelen en korkunç düşman değil. Bu onur Galactus’a gitmeli çünkü onun Dünyaların Yutucusu olarak bilinmesi boşuna değil. Tüm gerçeklikte yaşayan en yaşlı varlık olan Galactus’un tüm gezegenleri ve medeniyetleri tüketmesi, onu Eternity and Death’e karşı bir denge görevi görerek evrende temel bir güç haline getiriyor. Seride görünebileceği pek çok yer var, ancak göründüğünde, göründüğü gibi tasvir edilmeyeceğine bahse girebilirsiniz. yüzü olan sadece bir uzay bulutu.

Teknory