Sıralamada Olağanüstü Benzin Mesafesine Sahip En İyi 10 SUV

Honda’nın elektrifikasyon stratejisi, hafif hibritlere odaklanmak adına plug-in hibritlerden kaçınmak ve 2023 CR-V Hibrit bunun neden iyi bir hareket olduğunu kanıtlıyor. CR-V’yi en çok satan ürün yapan temel unsurlardan hiçbirinden ödün vermeden, elektrik desteğinin faydalarını, yani daha iyi gaz kilometre performansı ve düşük hızlarda daha fazla güç sağlar. Hâlâ son derece pratik, yaşaması kolay ve […]

Sıralamada Olağanüstü Benzin Mesafesine Sahip En İyi 10 SUV

Honda’nın elektrifikasyon stratejisi, hafif hibritlere odaklanmak adına plug-in hibritlerden kaçınmak ve 2023 CR-V Hibrit bunun neden iyi bir hareket olduğunu kanıtlıyor. CR-V’yi en çok satan ürün yapan temel unsurlardan hiçbirinden ödün vermeden, elektrik desteğinin faydalarını, yani daha iyi gaz kilometre performansı ve düşük hızlarda daha fazla güç sağlar. Hâlâ son derece pratik, yaşaması kolay ve çoğu aile için yeterince geniş. Kabul edilirse, çekme kapasitesi 1.500 pound’dan 1.000 pound’a düşürülen Hibrit ile küçük bir darbe alır. Ancak, çekme konusunda özellikle endişe duyan herhangi biri, muhtemelen bir Honda crossover için alışveriş yapmıyordur.

Çok önemli yakıt verimliliği rakamlarına gelince, EPA onu 43 mpg şehir içi ve 36 mpg otoyol olarak bölünmüş, birleşik 40 mpg olarak derecelendiriyor. Bununla birlikte, CR-V Hibrit testimiz, bu rakamların biraz iyimser olduğunu ve toplamda ortalama 30 mpg olan karma kullanımlı bir yol olduğunu ortaya çıkardı. Bu hala CR-V’nin rakiplerinin çoğundan daha fazla, ancak resmi rakamların ima ettiği kadar istisnai bir derece değil.

Teknory