Kaçırmak İstemeyeceğiniz En İyi Prime Day Teknoloji Fırsatlarından 10’u

Prime Day, özellikle kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar olmak üzere indirimli ses ekipmanlarını almak için harika bir fırsat. Halihazırda sizin için çalışan bir çiftiniz varsa ve henüz bir yükseltmeye ihtiyacınız yoksa, daha pahalı olabilecekleri ve tipik olarak ön plana çıkmadıkları için yeni hoparlörlere yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. -ve-merkez kulaklıklar gibi. Ne de olsa, yaz mevsimi tipik olarak […]

Kaçırmak İstemeyeceğiniz En İyi Prime Day Teknoloji Fırsatlarından 10’u

Prime Day, özellikle kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar olmak üzere indirimli ses ekipmanlarını almak için harika bir fırsat. Halihazırda sizin için çalışan bir çiftiniz varsa ve henüz bir yükseltmeye ihtiyacınız yoksa, daha pahalı olabilecekleri ve tipik olarak ön plana çıkmadıkları için yeni hoparlörlere yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. -ve-merkez kulaklıklar gibi.

Ne de olsa, yaz mevsimi tipik olarak barbeküler ve havuz partileri anlamına gelir, bu nedenle sadece kendiniz için değil, herkes için müzik çalabilecek bir şey isteyeceksiniz. Partiler veya plajda bir gün için harika bir seçenek, telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızla kolayca eşleşen taşınabilir, su geçirmez bir hoparlör olan JBL Xtreme 2’dir. Hafif olmasına rağmen çok dayanıklı bir yapıya sahiptir ve IPX7 derecesine sahiptir, bu nedenle ıslanma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, 15 saatlik oynatma süresine sahip pil ömrü vardır, bu da şenlikleriniz boyunca şarj gerektirmeden dayanması gerektiği anlamına gelir. Şu anda, JBL Aşırı 2 %65 gibi muazzam bir indirime sahiptir ve Prime Day fiyatı olan 149,99$’dan bir tane satın alabilirsiniz.

Daha havalı, daha eski görünümlü bir hoparlör arıyorsanız Marshall Stanmore II Bluetooth hoparlöre bayılacaksınız. Taşınacak kadar küçük ama ev için mükemmel olan kablosuz hoparlör, garaj grubu günlerinizde kullanmış olabileceğiniz eski tip bir amfi gibi görünüyor. Bluetooth 5.0 ve aptX özellikleri, 9 metreye kadar kayıpsız kablosuz ses sağlar ve ayrıca özel dinleme için 3,5 mm kulaklık jakı içerir. Prime Day için, Marshall Stanmore II Bluetooth hoparlör yarı indirimli, bu yüzden sadece 189,99 $ olarak fiyatlandırılır.

Teknory