Şirket şifreli hata teaser’ı yayınlarken Ear 2 lansmanı yakın olamaz –

SmartPrix/Steve Hemmerstoffer TL;DR Görünüşe göre Hiçbir Şey, Ear 2 tomurcuklarının lansmanıyla dalga geçmeye başlamadı. Şirket daha önce mart ayında yeni bir ürün çıkaracağını duyurmuştu. Nothing Ear 2 birkaç kez sızdırıldı. Görünüşe göre şirket nihayet yeni kulaklık setini piyasaya sürmeye hazır. Hiçbir şey Twitter’da bir Beetle resmi içeren şifreli yeni bir teaser yayınlamadı. Bununla birlikte, gönderinin […]

Şirket şifreli hata teaser’ı yayınlarken Ear 2 lansmanı yakın olamaz –

SmartPrix/Steve Hemmerstoffer

TL;DR

  • Görünüşe göre Hiçbir Şey, Ear 2 tomurcuklarının lansmanıyla dalga geçmeye başlamadı.
  • Şirket daha önce mart ayında yeni bir ürün çıkaracağını duyurmuştu.

Nothing Ear 2 birkaç kez sızdırıldı. Görünüşe göre şirket nihayet yeni kulaklık setini piyasaya sürmeye hazır.

Hiçbir şey Twitter’da bir Beetle resmi içeren şifreli yeni bir teaser yayınlamadı. Bununla birlikte, gönderinin başlığı, şirketin abartmaya çalıştığı şeyden vazgeçiyor. Her iki böcek için de simgeler kullanarak “uğur böceği dışarı, böcek içeri” yazıyor. Bunun tek bir anlamı olabilir, Nothing Ear 1’in yerini yakında şirketten yeni bir amiral gemisi tomurcuk seti alacak.

Ear 1’in tanıtımında hiçbir şey uğur böceğini yoğun bir şekilde kullanmadı. Görünüşe göre böcek, yeni gerçek kablosuz kulaklık çifti için markanın bir sonraki maskotu olacak.

MWC 2023 duyuruları sırasında Mart ayında yeni bir ürün piyasaya süreceği de söylenmedi. Yani tüm işaretler daha önce sızan Nothing Ear 2 tomurcuklarını gösteriyor.

Hiçbir Şey Ear 2 teknik özellikleri ve tasarımı

Hiçbir Şey Kulak 2 OnLeaks SmartPrix 1

SmartPrix/Steve Hemmerstoffer

Nothing Ear 2, öncekilere göre bir dizi iyileştirme içerecek şekilde tüyo verildi. Birincisi, yeni tomurcukların çok noktalı bağlantı elde edeceği söyleniyor. Bu, onları aynı anda iki cihazla eşleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Kulaklıkların ayrıca kişiselleştirilmiş aktif gürültü önleme (ANC) özelliğine sahip olması bekleniyor, böylece istediğiniz gürültü engelleme seviyesini ayarlayabilirsiniz. Gelişmiş EQ, Find earbuds ve şeffaflık modu da yeni Nothing kulaklıklara gelen söylentilerden bazıları.

Tasarıma gelince, sızan görüntüler, Nothing Ear 2’nin Nothing Ear 1 ile aynı görüneceğini gösteriyor. Şeffaf şarj kutusunun da aynı kalması bekleniyor.

Şirket şifreli hata teaser’ı yayınlarken Ear 2 lansmanı yakın olamaz –

Teknory