Sony HTX8500 soundbar’ı 200$ gibi inanılmaz bir indirimle alma şansını yakalayın

Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri indirimi 10 ve 11 Ekim’de geliyor. Başka bir deyişle, Prime Day 2. Bu aynı zamanda Amazon’un yalnızca davetli fırsatlarının hoş karşılandığının da habercisi oluyor; bu da size yüksek kalitede cihazlar satın alma şansı veriyor. Perakende fiyatının çok altında. Şu anda böyle bir teklif, şanslı davetliler için yalnızca 198 $ karşılığında […]

Sony HTX8500 soundbar’ı 200$ gibi inanılmaz bir indirimle alma şansını yakalayın

Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri indirimi 10 ve 11 Ekim’de geliyor. Başka bir deyişle, Prime Day 2. Bu aynı zamanda Amazon’un yalnızca davetli fırsatlarının hoş karşılandığının da habercisi oluyor; bu da size yüksek kalitede cihazlar satın alma şansı veriyor. Perakende fiyatının çok altında. Şu anda böyle bir teklif, şanslı davetliler için yalnızca 198 $ karşılığında satışa sunulacak olan Sony HTX8500 2.1 kanallı soundbar’da.

Şu şekilde çalışır: Aşağıdaki widget sizi Amazon sayfasına yönlendirir ve Prime üyeliğiniz varsa anlaşmaya davet talebinde bulunabilirsiniz. Seçilen şanslı kişilerden biriyseniz, Büyük Fırsatlar Günleri indirimi sırasında sizi satın alma işleminizi tamamlamaya davet eden bir e-posta alacaksınız. Hiçbir depozito veya buna benzer bir şey gerekli değildir ve davet istemek için Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. İndirim sırasındaki en iyi tekliflerin tümü Prime üyelerle sınırlı olacağından ve şimdi başlarsanız deneme süresi tüm indirimi kapsayacağından yine de bunu yapmaya değer.

Sony HTX8500 2.1 kanal SoundbarSony HTX8500 2.1 kanal Soundbar

Sony HTX8500 2.1 kanal Soundbar

Bu 2.1 kanallı Dolby Atmos ve DTS:X soundbar ile sinematik, üç boyutlu surround sesi deneyimleyin. Derin bas sesi için yerleşik subwoofer’lara ve TV’nizin önüne mükemmel uyum sağlayan ince, zarif bir tasarıma sahiptir.

Sony HT-X8500 soundbar, oturma odanızda sinematik bir ses deneyimi sunar. 2.1 kanallı Dolby Atmos ve DTS:X desteği üç boyutlu surround ses sağlarken yerleşik subwoofer’lar derin bas sağlar. Dikey Çevresel Motor teknolojisi, 7.1.2 surround sesi simüle ederek tavana veya yukarıya doğru hoparlörlere ihtiyaç duymadan sürükleyici bir deneyim sunar. Soundbar ayrıca Sinema, Müzik, oyun, Haber ve Spor gibi farklı içerik türleri için özel olarak tasarlanmış çeşitli ses modlarıyla birlikte gelir. Tamamlamak için, modern TV’leri tamamlayan ve her yaşam alanına mükemmel uyum sağlayan ince ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Anlaşma gerçek olamayacak kadar iyi değil ancak yalnızca sınırlı bir süre için geçerli. Fırsatınız varken kendiniz kontrol edin.

Sony HTX8500 soundbar’ı 200$ gibi inanılmaz bir indirimle alma şansını yakalayın

Teknory