Sosyal toplantılarda belirlenen fotoğrafçı siz misiniz?

Robert Triggs / Android Otoritesi Bayram mevsimi, sevdiklerinizin, sevimli evcil hayvanların, harika yemeklerin ve çok daha fazlasının fotoğraflarını ve videolarını çekmek için harika bir zamandır. Bu yüzden, kaçınılmaz olarak bir noktada fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için bir veya iki akıllı telefonun çıktığını görüyoruz. Bu olay, sosyal toplantılarda atanmış fotoğrafçı olup olmadığınızı merak etmemize neden […]

Sosyal toplantılarda belirlenen fotoğrafçı siz misiniz?

Robert Triggs / Android Otoritesi

Bayram mevsimi, sevdiklerinizin, sevimli evcil hayvanların, harika yemeklerin ve çok daha fazlasının fotoğraflarını ve videolarını çekmek için harika bir zamandır. Bu yüzden, kaçınılmaz olarak bir noktada fotoğraf çekmek ve video kaydetmek için bir veya iki akıllı telefonun çıktığını görüyoruz.

Bu olay, sosyal toplantılarda atanmış fotoğrafçı olup olmadığınızı merak etmemize neden oldu. Devam edin ve bize cevabınızı vermek için aşağıdaki ankette oy kullanın.

Sosyal toplantılarda belirlenen fotoğrafçı siz misiniz?

223 oy

neden bazılarını görebiliriz Android Yetkilisi okuyucularımız teknoloji meraklısı bir grup olma eğiliminde olduğundan, okuyucular fotoğrafçı olarak atanır. En yeni ve en harika akıllı telefonlara sahip olabilirler veya en iyi fotoğrafları çekecek kadar bilgi sahibi olabilirler.

Ben mi? Çoğu sosyal toplantıda atanmış fotoğrafçı benim ama bu gerçekten benim açımdan beceriden kaynaklanmıyor. Bunun yerine, genellikle en iyi kameralı telefona sahip olma eğilimindeyim ve bunu çok sayıda çekimle birleştiriyorum. Sanırım gerçekten akıllı telefon kamera ipuçları kılavuzumuzu tazelemeliyim.

Sosyal toplantılarda belirlenen fotoğrafçı siz misiniz?

Teknory