South Park: Snow Day’in yeni fragmanı patlayıcı co-op çok oyunculu modunu gösteriyor

için yepyeni bir fragman Güney Parkı: Karlı gün dört oyunculu kooperatif savaşlarını ve eğlenceli karakter kadrosunu sergiliyor. South Park Digital Studios’tan – arkasında aynı kişiler South Park: Gerçeğin Çubuğu Ve South Park: Kırık Ama Bütün – ve bağımsız geliştirici Sorusu, Karlı gün Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’nin, oyuncunun orijinal karakterinin yanı sıra bir 3D macerada […]

South Park: Snow Day’in yeni fragmanı patlayıcı co-op çok oyunculu modunu gösteriyor

için yepyeni bir fragman Güney Parkı: Karlı gün dört oyunculu kooperatif savaşlarını ve eğlenceli karakter kadrosunu sergiliyor.

South Park Digital Studios’tan – arkasında aynı kişiler South Park: Gerçeğin Çubuğu Ve South Park: Kırık Ama Bütün – ve bağımsız geliştirici Sorusu, Karlı gün Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’nin, oyuncunun orijinal karakterinin yanı sıra bir 3D macerada geri dönüşünü içeriyor.

Henüz resmi bir çıkış tarihi olmasa da, son fragman hayranlara oyunun temel özelliklerine yeni bir bakış açısı kazandırdı. Oyuncular, karla kaplı South Park kasabasında savaşırken en fazla üç arkadaşla oynayabilecek, eşleştirmeyi kullanabilecek veya müttefik botlarla oyunu tek başına oynayabilecek.

İşbirliğine dayalı oyun bir ilktir Güney Parkı Oyuncular diğerlerine karşı savaşırken güçlü, koordineli saldırılar gerçekleştirebilecek ve Cartman’ın fragmanda “osuruktan kaçış” olarak adlandırdığı bir beceriyi uygulayabilecekler.

Fragman, yakın dövüş ve menzilli silahlar gibi aralarında geçiş yapılabilecek bir dizi silahın yanı sıra “düşman ordularını ve destansı patronları diz çöktürecek” özel yetenek ve güçleri gösteriyor.

Fragmandaki bir sekans, oyuncunun yere düşen bir parti üyesini AOE (etki alanı) yeteneği kullanarak canlandırdığını gösteriyor; bu nedenle şifacı, DPS ve belki de tank benzeri beceriler içerebilecek bir tür sınıf sistemi olması muhtemel görünüyor.

Oyuncular ayrıca New Kid’lerini (oynanabilir karakter) özelleştirmek için geniş bir kozmetik yelpazesiyle donatarak oyun tarzlarının yanı sıra deneyimlerini de geliştirebilecekler.

South Park: Kar Günü PS5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’ye geliyor. Ayrıca oyunu istek listesine de ekleyebilirsiniz. Buhar hemen şimdi veya yetkiliden ön sipariş verin İnternet sitesi.

Daha fazlası için, bizim göz atın Kara Cuma oyun fırsatları Oyunla ilgili her şeyde en iyi indirimlerden bazıları için rehberin yanı sıra Kara Cuma video oyunu fırsatları bazı harika teklifler için.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow