Spotify’da Şarkılar Nasıl Tekrarlanır?

Spotify, geniş bir müzik kataloğu ile en popüler müzik akışı platformlarından biridir. İstediğiniz şarkılara sınırsız erişiminiz olsa da bazen tercihiniz bir şarkıyı özellikle dinlemek olabilir. Spotify, manuel müdahale olmadan şarkıları tekrar tekrar dinlemek için müziği bir döngüye koymanıza olanak tanır. Spotify müziğinizi çeşitli cihazlardan nasıl döngüye alacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin. Bir iPhone’da Spotify […]

Spotify’da Şarkılar Nasıl Tekrarlanır?

Spotify, geniş bir müzik kataloğu ile en popüler müzik akışı platformlarından biridir. İstediğiniz şarkılara sınırsız erişiminiz olsa da bazen tercihiniz bir şarkıyı özellikle dinlemek olabilir. Spotify, manuel müdahale olmadan şarkıları tekrar tekrar dinlemek için müziği bir döngüye koymanıza olanak tanır.

Spotify müziğinizi çeşitli cihazlardan nasıl döngüye alacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Bir iPhone’da Spotify Uygulamasında Şarkılar Nasıl Tekrarlanır

Birinci, premium plan olmadan tekrar seçeneğini kullanamazsınız. Simge, “Now Playing” ekranında görünmeyecek. Aboneliğiniz veya ücretsiz denemeniz varsa alttaki seçeneğe dokunabilirsiniz.

iPhone’unuz aracılığıyla dinlerken tek bir şarkıyı, albümü veya çalma listesini nasıl tekrarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Öğle yemeği “Spotify.”
 2. Tekrarlamak istediğiniz şarkıyı, albümü veya çalma listesini bulun ve çalın.
 3. Şuna dokunun: “Şimdi oynuyor” albüm resmini ve tekrar kontrollerini büyütmek için bir kez basın.
 4. Şuna dokunun: “Tekrarlamak” Albümü veya çalma listesini döngüye almak için simgesine bir kez basın. bu “Tekrarlamak” simgesi iki oktan oluşan bir daireye benziyor. Simge yeşile dönecektir.
 5. Dinlediğiniz şarkıyı tekrarlamak için, “Tekrarlamak” simgesini iki kez simge kalacak yeşilve küçük bir “1” daire üzerinde görünecektir.
 6. Döngüyü sonlandırmak için “Tekrarlamak” tekrar simge.

Bir Android’de Spotify Uygulamasında Şarkılar Nasıl Tekrarlanır?

Android cihazınız aracılığıyla bir şarkıyı, çalma listesini veya albümü tekrarlamak için şu adımları izleyin:

 1. “Android Spotify uygulaması.”
 2. Tekrar tekrar duymak istediğiniz şarkıyı, albümü veya çalma listesini çalın.
 3. basın “Şimdi oynuyor” albüm resmini ve tekrarlama kontrollerini genişletmek için bir kez basın.
 4. Albümü veya çalma listesini döngüye almak için iki okla oluşturulmuş daireye benzeyen simgeye dokunun; “Tekrarlamak” simge. dönecek yeşil.
 5. Dinlediğiniz şarkıyı döngüye almak için, “Tekrarlamak” simgesini iki kez simge kalacak yeşilve bir 1daire üzerinde görünecektir.
 6. Döngüyü sonlandırmak için “Tekrarlamak” tekrar simge.

PC’de Spotify Uygulamasında Şarkıları Tekrar Etme

PC’nizde veya Mac’inizde Spotify dinlerken, şarkıları şu şekilde tekrarlayabilirsiniz:

 1. “Windows Spotify uygulaması” ve tekrar tekrar dinlemek istediğiniz şarkıyı, çalma listesini veya albümü çalın.
 2. Tekrarlamak için “Tekrarla” simgesine bir kez tıklayın. albüm veya çalma listesi. Hızlı ileri alma simgesinin yanında iki ok tarafından oluşturulmuş bir daireye benzeyen simgedir. dönecek yeşil.
 3. Dinlediğiniz şarkıyı tekrarlamak için, yeşil “Tekrarlamak” tekrar simge. Bu sefer küçücük 1 üzerinde görünecektir.
 4. Döngüyü durdurmak için üzerine tıklayın “Tekrarlamak” tekrar simge.

Bir Web Tarayıcısında Spotify’da Şarkılar Nasıl Tekrarlanır

Cihazınızda kullanılabilir alan yetersiz kalırsa bunun yerine Spotify’ı bir web tarayıcısında kullanabilirsiniz. Bir web tarayıcısı kullanarak şarkıları ve daha fazlasını nasıl tekrarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 1. git open.spotify.com ve bir döngüde dinlemek istediğiniz şarkıyı, çalma listesini veya albümü bulun.
 2. Tıkla “Tekrarlamak” Bir albümü veya çalma listesini tekrarlamak için simgesine bir kez basın. Simge dönecek yeşil bir kez tıklandı.
 3. üzerine çift tıklayın “Tekrarlamak” Yalnızca şarkıyı döngüye almak için simge. Yeşil 1üzerinde görünecek “Tekrarlamak” simge.

Şarkıyı döngüye almayı durdurmak için, sadece “Tekrarlamak” tekrar simge.


Genel olarak Spotify, birçok müzik sever için tercih edilen akış uygulamasıdır. Önemli popülaritesinin bir nedeni, herhangi bir zamanda ve herhangi bir cihazdan binlerce şarkıya, çalma listesine ve podcast’e erişimdir. Spotify, sevdiğiniz şarkıları fiziksel bir müdahaleye gerek kalmadan tekrar tekrar dinlemenizi de kolaylaştırıyor. Premium bir hesapta “Tekrarla”yı etkinleştirerek bir çalma listesini, albümü veya mevcut şarkıyı bir döngüde dinleyebilirsiniz.

Spotify Yinelenen SSS

Bir podcast’i Spotify ile nasıl tekrarlayabilirim?

Ne yazık ki Spotify, podcast’lerin tekrarlanmasına izin vermiyor. Bunu aşmak için podcast’i bir kuyruğa ekleyerek bittiğinde yeniden oynatılmasını sağlayabilirsiniz.

Spotify’da bir şarkı veya albüm çalarken neden tekrar seçeneğini görmüyorum?

Tekrar özelliğini almak için aktif bir premium hesabınızın olması gerekir. Ücretsiz bir hesapta görünmez.

Teknory