Starfield’ın şimdiye kadarki en büyük güncellemesi artık Steam Beta aracılığıyla mevcut ve ‘sinir bozucu asteroit takipçisi’ tamamen ortadan kaldırıldı

Kısa bir süre sonra gecikmeBethesda yayınlandı Yıldız Alanı100’den fazla hata düzeltmesi ve oyuncuların uzay yolculuğu deneyimlerini geliştirecek iyileştirmelerden oluşan Steam Beta aracılığıyla şimdiye kadarki en büyük güncelleme. Bethesda bir sürü şeyle dalga geçiyor Yıldız Alanı bir süredir güncelleniyor ve bu sürüm (1.9.47.0), yamaların “sabit akışının” ilkini işaret ediyor. yaklaşık altı haftada bir yayınlanması planlanıyor. Sonunda […]

Starfield’ın şimdiye kadarki en büyük güncellemesi artık Steam Beta aracılığıyla mevcut ve ‘sinir bozucu asteroit takipçisi’ tamamen ortadan kaldırıldı

Kısa bir süre sonra gecikmeBethesda yayınlandı Yıldız Alanı100’den fazla hata düzeltmesi ve oyuncuların uzay yolculuğu deneyimlerini geliştirecek iyileştirmelerden oluşan Steam Beta aracılığıyla şimdiye kadarki en büyük güncelleme.

Bethesda bir sürü şeyle dalga geçiyor Yıldız Alanı bir süredir güncelleniyor ve bu sürüm (1.9.47.0), yamaların “sabit akışının” ilkini işaret ediyor. yaklaşık altı haftada bir yayınlanması planlanıyor. Sonunda bu, aşağıdakiler de dahil olmak üzere oldukça heyecan verici bazı yeni özelliklere ve ayarlara yol açacaktır: “yeni hayatta kalma mekaniği” ve rol yapma oyununa “seyahat etmenin yeni yolları” ekleniyor. Bu güncellemede bu tür bir şey yok ancak değişikliklerin oyuna biraz ekstra cila getireceği kesin gibi görünse de.

Bu değişikliklerden biri, rastgele asteroitlerin uzayda oyuncuların gemilerini takip etmesini engellemeye çalışan başka bir düzeltmedir. Bu eğlenceli hata, piyasaya sürülmesinden bu yana varlığını sürdürüyor; Aralık ayında yayınlanan bir güncelleme bunu düzeltmeyi amaçlasa da, tamamen etkili olmadığı açıkça görülüyor. Bethesda, en son yama notlarının başında şunları kaydetti: “Bu sefer o sinir bozucu asteroit takipçisini yakaladığımıza inanıyoruz.” Sanırım bir evcil rock arkadaşına sahip olmak bu kadar.

Aksi takdirde, hedefleme modunu kullanırken hızlı kaydetme yüklenirken meydana gelebilecek ve (PC’de) aynı anda dinamik aydınlatma etkinken DLSS’ye geçiş yaparken meydana gelebilecek dört kilitlenme giderildi. Daha da önemlisi, PC’de oyun kaydetme bozulmalarına yol açabilecek nadir bir sorun giderildi.

Belirli VFX’lerle (şelaleler ve kum fırtınalarına bağlı olanlar gibi) ilişkili titreme sorunlarının düzeltilmesinin yanı sıra, kalabalıktaki karakterlerin su yansımaları ve gözleri ve derisi iyileştirilerek bazı görsel öğelerin artık biraz daha iyi görünmesi bekleniyor. İronik bir şekilde, eş zamanlı, ayrı asteroit düzeltmesi göz önüne alındığında, “bir gezegenin yüzeyinde oyuncunun yakınında kayaların kaybolmasına neden olabilecek nadir bir sorun” da sıralandı.

Düzeltmelerin tam listesi kesinlikle çok büyük, ancak hepsini kontrol etmek isterseniz bunları şu adreste bulabilirsiniz: resmi yama notları. Bu güncelleme şimdilik yalnızca Steam Beta üzerinden mevcut olsa da Bethesda daha önce belirtilmiş yaklaşık iki hafta içinde herkese sunulmasının planlandığını, dolayısıyla Xbox Serisi X|S’nin çok uzun süre beklemesine gerek yok.

Starfield benzeri daha fazla oyun için önerilerimize göz atmayı unutmayın. PC’deki en iyi açık dünya oyunlarıaynı zamanda en iyi RPG’ler.

Teknory