Xbox Game Pass Ekim 2022: Scorn, Chivalry 2, A Plague Tale: Requiem ve 8 Daha Fazla Oyun

Microsoft Salı günü yaptığı açıklamada, Xbox Game Pass’in Ekim 2022’de dört birinci gün sürümünü içeren en az 11 yeni oyun alacağını duyurdu. (Durum eğilimi olarak, bazılarını daha önce biliyorduk.) Yeni lansmanlar arasında, 18 Ekim’de tüm dünyada PC ve Xbox Series S/X’te piyasaya sürülen gizli aksiyon-macera devamı A Plague Tale: Requiem var. , ancak Hindistan’da 17 […]

Xbox Game Pass Ekim 2022: Scorn, Chivalry 2, A Plague Tale: Requiem ve 8 Daha Fazla Oyun

Microsoft Salı günü yaptığı açıklamada, Xbox Game Pass’in Ekim 2022’de dört birinci gün sürümünü içeren en az 11 yeni oyun alacağını duyurdu. (Durum eğilimi olarak, bazılarını daha önce biliyorduk.) Yeni lansmanlar arasında, 18 Ekim’de tüm dünyada PC ve Xbox Series S/X’te piyasaya sürülen gizli aksiyon-macera devamı A Plague Tale: Requiem var. , ancak Hindistan’da 17 Ekim gecesinden itibaren satışa sunulacak. Ve birkaç gün önce 14 Ekim’de Game Pass aboneleri, PC ve Xbox Series S/X’e gelen atmosferik birinci şahıs korku macerası Scorn’a tabi tutulacak.

Ayrıca 14 Ekim’de Eville’de PC ve konsol için çok oyunculu bir sosyal kesinti oyunumuz var. Bu, Steam’de 19 aylık erken erişimden çıktıktan sonra 13 Ekim’de PC Game Pass’e gelen uzay simülasyon stratejisi Dyson Sphere Programından ayrılıyor.

İlk gün lansmanlarının dışında, Ekim 2022’deki en büyük Game Pass sürümü, Microsoft’un abonelik hizmetine lansmandan yaklaşık 16 ay sonra gelen, PC ve konsollara gelen çok oyunculu birinci şahıs slasher Chivalry 2’dir. Fark, 31 Ekim’de ayın sonunda PC ve konsollar için Game Pass’e ulaşan yandan kaydırmalı aksiyon oyunu The Legend of Tianding için benzer. (The Legend of Tianding, oyunun bir parçası değil) Microsoft’un duyurularıancak Gadgets 360, Game Pass uygulaması sayesinde varlığını keşfetti.)

Zamanda geriye gidersek, 6 Ekim Perşembe günü Series S/X için Xbox Game Pass’e gelen – ilk olarak Eylül 2020’de piyasaya sürülen – hayatta kalma, işçilik ve şehir yönetimi macera oyunu Medieval Dynasty’ye sahibiz. Medieval Dynasty PC’de zaten mevcut. Oyun Geçişi. Ve Persona 5 Royal’in Game Pass gelişini zaten biliyorduk. Mart 2020’de dünya çapında piyasaya sürüldü, 20 Ekim’de Hindistan’da ve 21 Ekim’de dünya çapında PC, Xbox One ve Series S/X’e geliyor. (Microsoft duyurusunda bundan bahsetmiyor, bu nedenle Ekim ayında daha sonra vurgulanmasını bekleyin.)

Kalan üç oyun daha da eski. Telltale’nin The Walking Dead serisinin ilk ve ikinci sezonları – ilk olarak 2012 ile 2014 arasında yayınlandı – 6 Ekim Perşembe günü PC Game Pass’e gelecek. Ve Game Pass Ekim 2022 listesinde şimdiye kadarki en eski oyun olan 2010 parti tabanlı. Rol yapma oyunu Costume Quest, Microsoft’un 11 Ekim’deki abonelik teklifini sunuyor.

Tabii ki, bu tam liste değil. Bildiğimiz gibi, bu, birkaç başlık hariç, ayın ilk yarısı için aşağı yukarı. Ekim ayının ortasına yakın, daha fazla Game Pass açıklaması bekleyin – şüphesiz Persona 5 Royal ve The Legend of Tianding’den bahsedecek.

Ve her zaman olduğu gibi, bir sürü oyun – tam olarak bu ay altısı – Game Pass’ten ayrılıyor. Listenin tamamını sonlara doğru keşfedebilirsiniz.

Microsoft ayrıca The Elder Scrolls Online’ın Heroes of High Isle oyun içi etkinliğinin 11 Ekim’de sona erdiğini ve Microsoft Flight Simulator’ın World Update XI: Canada’nın artık oyunu oynayabileceğiniz her yerde mevcut olduğunu belirtiyor.

Son olarak, Ekim 2022 Xbox Game Pass Ultimate avantajları arasında Need for Speed ​​Heat için bir Deluxe Edition yükseltmesi, Apex Legends’ta From Above Weapon büyüsü ve yukarıda bahsedilen Eville için bir kozmetik paket yer alıyor. Tüm bu avantajların kilidi 11 Ekim’den itibaren açılacak. Bunları Xbox kontrol panelinizden kullanabilirsiniz.

Ekim 2022’de Xbox Game Pass’e Yenilikler

Bununla birlikte, bu ay Game Pass’e gelen yeni oyunların tam listesi burada.

Hindistan’da Xbox Game Pass ve PC Game Pass Rs’den başlar. Ayda 349, Game Pass Ultimate Rs’de geliyor. Ayda 499.

4 Ekim
Chivalry 2 – PC, bulut ve konsol
Microsoft Flight Simulator – Dünya Güncellemesi XI: Kanada

6 Ekim
Orta Çağ Hanedanı — Xbox Series S/X
The Walking Dead: İlk Sezonun Tamamı — PC
The Walking Dead: İkinci Sezon — PC

11 Ekim
Kostüm Görevi — bulut ve konsol
Kötülük – PC ve konsol

13 Ekim
Dyson Küre Programı – PC

14 Ekim
Scorn — PC, bulut ve Xbox Series S/X

17 Ekim
Bir Plague Tale: Requiem — PC, bulut ve Xbox Series S/X

20 Ekim
Persona 5 Royal – PC ve konsol

31 Ekim
Tianding Efsanesi — PC ve konsol

Ekim 2022’de Xbox Game Pass’ten Ayrılmak

Bu da bizi bu ay Game Pass’ten ayrılan oyunların tam listesine getiriyor. Herhangi bir oyunu bittikten sonra oynamak isterseniz, Game Pass üyeliğiniz oyun çıkarken size yüzde 20 indirim sağladığından, bu oyunu satın almak için iyi bir zaman olabilir.

15 Ekim
Bloodroots — PC, bulut ve konsol
Echo Generation — PC, bulut ve konsol
The Good Life — PC, bulut ve konsol
Into The Pit — PC, bulut ve konsol
Ring of Pain — PC, bulut ve konsol
Sable — PC, bulut ve konsol


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory