Prime Day’de Razr Plus’ta (2023) nasıl 150$ indirim kazanacağınız aşağıda açıklanmıştır

Ryan Haines / Android Otoritesi Şimdi bir davet talep edebilirsiniz ve bunu yapmak ücretsizdir. Prime üyeleri, aşağıdaki pencere öğesi aracılığıyla bulabileceğiniz seçeneği ürün sayfasında görecektir. Seçilen şanslı insanlardan biriyseniz, Prime Day’de sizi satın alma işleminizi tamamlamaya davet eden bir e-posta alacaksınız. Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz ve ücretsiz denemenizi şimdi başlatmak, 11 ve 12 […]

Prime Day’de Razr Plus’ta (2023) nasıl 150$ indirim kazanacağınız aşağıda açıklanmıştır

Ryan Haines / Android Otoritesi

Şimdi bir davet talep edebilirsiniz ve bunu yapmak ücretsizdir. Prime üyeleri, aşağıdaki pencere öğesi aracılığıyla bulabileceğiniz seçeneği ürün sayfasında görecektir. Seçilen şanslı insanlardan biriyseniz, Prime Day’de sizi satın alma işleminizi tamamlamaya davet eden bir e-posta alacaksınız. Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz ve ücretsiz denemenizi şimdi başlatmak, 11 ve 12 Temmuz’daki Prime Day döneminin tamamını kapsayacaktır.

Motorola Razr Artı (2023)Motorola Razr Artı (2023)

Motorola Razr Artı (2023)

Hafif, ultra şık ve son derece esnek Motorola Razr Plus (2023), kusursuz görünen, pürüzsüz hissettiren ve parlak bir şekilde parıldayan muhteşem bir ekranı ortaya çıkarmak için açılır. Ayrıca bu form faktöründeki bir katlanabilir telefondaki en geniş kapak ekranına sahip olan Razr Plus, katlanabilir rakiplerine ciddi bir rekabet sunuyor.

Motorola Razr Plus (2023), 144 Hz yenileme hızı ve HDR 10 Plus desteği ile türünün katlanabilir telefonlarının en büyüğü olan devasa 3,6 inç pOLED kapak ekranıyla dikkat çekiyor. Harici ekran artık tam ölçekli uygulamaları destekleyerek daha fazla işlevsellik ve rahatlık sağlıyor. İçeride, 165 Hz yenileme hızına sahip şık bir 6,9 inç ultra ince cam ekrana sahip oluyorsunuz. Cihazın tasarımı, uçak sınıfı bir alüminyum çerçeve içerir ve mevcut en ince kapaklı stil katlanabilir. Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga seti, 8 GB RAM ve 256 GB depolama ile desteklenen performans sağlamdan da ötedir ve 3.800 mAh pil, 30 W TurboPower şarjı ile hızla doldurulabilir.

Yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla kendinize bu fırsatta bir şans verin.

Prime Day’de Razr Plus’ta (2023) nasıl 150$ indirim kazanacağınız aşağıda açıklanmıştır

Teknory