Stephen King, Trump’ın Potansiyel Tutuklanması Hepimizin Üzerinde Belirirken En Son Kitap Tavsiyesini Bıraktı

Marc Andrew Deley/Getty Images/Amazon Prime Video aracılığıyla fotoğraf sahip olmak Stephen King kitabınızı dünyaya önermek, Stephen King’in kitabınızı tavsiye etmesi gibi bir şey olur. Twitter’ın aktif bir kullanıcısı olan King, platformda sürekli paylaşımlarda bulunuyor. Bazen Amerika’nın siyasi manzarası hakkında, bazen de Wordle hakkındave ara sıra bir veya iki kitap önerir. Bu sefer King, yazar Philip […]

Stephen King, Trump’ın Potansiyel Tutuklanması Hepimizin Üzerinde Belirirken En Son Kitap Tavsiyesini Bıraktı

Marc Andrew Deley/Getty Images/Amazon Prime Video aracılığıyla fotoğraf

sahip olmak Stephen King kitabınızı dünyaya önermek, Stephen King’in kitabınızı tavsiye etmesi gibi bir şey olur. Twitter’ın aktif bir kullanıcısı olan King, platformda sürekli paylaşımlarda bulunuyor. Bazen Amerika’nın siyasi manzarası hakkında, bazen de Wordle hakkındave ara sıra bir veya iki kitap önerir.

Bu sefer King, yazar Philip Fracassi’nin inanılmaz kitabını tavsiye etmeye karar verdi. Vadideki Çocuklarve iyi bir korkunun neye benzediğini bilen biri varsa, o da Stephen’ın çılgın King’i. Ne de olsa 40 yılı aşkın bir süredir kabuslarımızdan o sorumlu.

Son zamanlarda sayfaya konulan her şeyden daha korkutucu olabilecek şey, tüm bunların Donald Trump’ın yetişkin eğlence aktrisi Stormy Daniels ile ilişkisini çevreleyen iddianamede ortaya çıktığı gerçeğidir. Burada, King şu andaki durum hakkındaki düşüncelerini açıklıyor.

Bir yazarın toplumsal huzursuzlukla ilgili fikirlerini internette yayınlaması, John Wick’e bir kalem vermek gibidir. Kelimelerle bir yolunuz olduğunda, kendinizi ifade etmek çok daha kolay hale gelir.

Yine de, bunun hakkında konuşmak için burada değiliz. Bunun yerine, bir yazarın eserine ve onun Stephen King’in eline nasıl geçtiğine odaklanalım. İlk olarak 2021’de yayınlandı, Vadideki Çocuklar kadim ve şeytani bir kötülükle savaşan bir grup Pennsylvania yetimine odaklanıyor. Ne aşk değil?

Stephen King için yeterince iyiyse, bizim için de yeterince iyi. Politika bir yana, bazen bir sanatçının çalışmasına odaklanmak ve birinin sırtına hak ettiği şekilde bir şaplak atmak güzeldir. Aferin Philip Fracassi!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow