‘Süper Mario Bros. Filmi’ Eleştirmenleri Susturuyor, Şimdi Gişede Beş Günlük Devasa Gösterim İçin Hızda

Nintendo of America aracılığıyla görüntü Eleştirmenlerin hakkında ne söyleyeceğinden bağımsız olarak Süper Mario Kardeşler Filmi, açılış haftasonunda gişede öldürme yolunda ilerliyor gibi görünüyor. Illumination/Nintendo/Universal filmi dün yayınlandı ve oyundan uzun metrajlı bir film uyarlaması için en büyük açılış olma yolunda ilerliyor. Rotten Tomatoes eleştirmenleri, Süper Mario Kardeşler Filmi İkonik bıyıklı İtalyan tesisatçının sesi olarak Chris […]

‘Süper Mario Bros. Filmi’ Eleştirmenleri Susturuyor, Şimdi Gişede Beş Günlük Devasa Gösterim İçin Hızda

Nintendo of America aracılığıyla görüntü

Eleştirmenlerin hakkında ne söyleyeceğinden bağımsız olarak Süper Mario Kardeşler Filmi, açılış haftasonunda gişede öldürme yolunda ilerliyor gibi görünüyor. Illumination/Nintendo/Universal filmi dün yayınlandı ve oyundan uzun metrajlı bir film uyarlaması için en büyük açılış olma yolunda ilerliyor.

Rotten Tomatoes eleştirmenleri, Süper Mario Kardeşler Filmi İkonik bıyıklı İtalyan tesisatçının sesi olarak Chris Pratt’ın oynadığı oldukça düşük, izleyiciler buna bayılıyor gibi görünüyor. Şu anda Tomatometer’da yalnızca yüzde 53’lük bir puana sahip, ancak büyük bir tezat olarak sitede yüzde 96’lık bir izleyici puanına sahip. Yine de, birçok kişinin filme verdiği en büyük eleştirinin, bunun ötesinde önemli bir şey olmaksızın sadece hayran hizmeti olduğu göz önüne alındığında, durumun bu olması mantıklı.

film, Salı günkü ön gösterimler hariç yalnızca bir gün vizyona girdi ve şimdiden 26 milyon dolar kazanmış gibi görünüyor, filmi ilk üç günü için 86,2 milyon dolar ve Çarşamba’dan Pazar’a kadar 127,5 milyon dolar olarak hedefliyor. Bu, onu geçen yılkilerle doğrudan rekabete sokar. Kirpi Sonic 2 Cuma olan ilk gününde 26,3 milyon dolar kazanan ve önizlemelerden elde edilen kazançları içeren.

işte bu film Süper Mario Kardeşler Filmi Şu anda uzun metrajlı filme uyarlanmış bir oyunun üç günlük en büyük açılış rekorunu elinde bulundurarak 72,1 milyon dolar hasılat elde etmeyi hedefliyor. Mevcut haliyle, eğer tahminler doğruysa, izleyiciler eleştirmenleri görmezden geldiği ve renkli ve oldukça zorlu bir şeye hazır olduğu sürece, Mario ve arkadaşları Sonic’ten madalyayı almaya hazır olabilir.

Teknory