TECNO POVA 5 Pro’nun serin bir aydınlatması vardır

TL;DR TECNO POVA 5 Pro bugün piyasaya çıktı. Telefon, Nothing Phone’a benzer, ancak dokuz renkli RGB desteğine sahip bir ışıklandırmaya sahiptir. TECNO ayrıca bugün SPARK 10 Pro Magic Magenta Edition’ı piyasaya sürdü. Arkası ışıklı telefonlar söz konusu olduğunda, ilk aklınıza gelecek olan firma Nothing olacaktır. Ancak, diğer markalar artık ışıklı eğlenceye giriyor. Bugün, TECNO’dan oldukça […]

TECNO POVA 5 Pro’nun serin bir aydınlatması vardır

TL;DR

  • TECNO POVA 5 Pro bugün piyasaya çıktı.
  • Telefon, Nothing Phone’a benzer, ancak dokuz renkli RGB desteğine sahip bir ışıklandırmaya sahiptir.
  • TECNO ayrıca bugün SPARK 10 Pro Magic Magenta Edition’ı piyasaya sürdü.

Arkası ışıklı telefonlar söz konusu olduğunda, ilk aklınıza gelecek olan firma Nothing olacaktır. Ancak, diğer markalar artık ışıklı eğlenceye giriyor. Bugün, TECNO’dan oldukça havalı görünmesini sağlayan şık ışıklara sahip yeni bir telefonumuz var.

TECNO POVA 5 Pro, bu makalenin üst kısmındaki fotoğrafta görebileceğiniz Dark Illusion ve Silver Fantasy olmak üzere iki renkte sunulur. Her iki durumda da, üçgen bir konfigürasyonda düzenlenmiş ince bir ışık dizisi telefonun arkasını süsleyerek ona ayrı bir hava katıyor. Bu ışıklar – Hiçbir Şey Telefonunun aksine – dokuz renkli RGB’yi destekler, böylece gerçekten kalabalığın arasından sıyrılabilirsiniz.

TECNO, bu yeni POVA telefonunu bir oyun ve eğlence cihazı olarak konumlandırıyor. Bu nedenle, 1080p çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 6,78 inçlik devasa bir ekrana sahiptir. Ayrıca oyun oturumlarınıza (ve tabii ki daha önce bahsedilen ışıklara) güç sağlamak için muazzam bir 5.000 mAh pile sahiptir. TECNO’ya göre, şarjınız bitmeye başlarsa, kablolu bir şarj size 68W hız sağlar; bu, sıfırdan tama yaklaşık 45 dakikada ulaşmak için yeterince hızlıdır.

MediaTek Dimensity 6080, POVA 5 Pro’ya güç sağlar. Bu kesinlikle orta sınıf bir yonga setidir, bu nedenle Genshin Impact gibi zorlu oyunlarda öldürücü performans için umutlarınızı çok yüksek tutmayın. Ancak, sizi temel akıllı telefon görevlerini ve ortalama oyun oturumlarını kolaylıkla tamamlayabilmelidir. Bu SoC, 128 GB veya 256 GB dahili depolama ve 8 GB RAM ile eşleştirilmiştir.

TECNO, POVA 5 Pro’nun fiyatlandırmasını açıklamadı ve bize yalnızca güneydoğu Asya, güney Asya, Orta Doğu ve Latin Amerika pazarlarında kullanılabileceğini söyledi. Şirket yakında daha fazla bilgi açıklayacağı için bizi izlemeye devam edin.

POVA 5 Pro, TECNO’nun bugün piyasaya sürdüğü tek telefon değil. Ayrıca SPARK 10 Pro Magic Magenta Edition’ı duyurdu. Adındaki “Magic”, belirli aydınlatma koşullarında pembeden yeşile renk değiştiren suni deri sırtı ifade eder.

TECNO POVA 5 Pro’nun serin bir aydınlatması vardır

Teknory