Tek fiyatına 2’li paket Google Nest Wi-Fi Pro ağ yönlendiricisi edinin!

Andrew Grush / Android Otoritesi Özellikle daha büyük bir eviniz veya birden fazla katınız varsa, evinizin tamamında istikrarlı bir Wi-Fi bağlantısı kurmak zor olabilir. Sadece iyi bir yönlendiriciye ihtiyacınız yok, aynı zamanda evinizin her köşesinde güçlü bir bağlantı sağlamak için birkaç taneye de ihtiyacınız olabilir. Bir yönlendirici yükseltmesi üzerinde duruyorsanız, bunu yapmanın en iyi zamanı […]

Tek fiyatına 2’li paket Google Nest Wi-Fi Pro ağ yönlendiricisi edinin!

Andrew Grush / Android Otoritesi

Özellikle daha büyük bir eviniz veya birden fazla katınız varsa, evinizin tamamında istikrarlı bir Wi-Fi bağlantısı kurmak zor olabilir. Sadece iyi bir yönlendiriciye ihtiyacınız yok, aynı zamanda evinizin her köşesinde güçlü bir bağlantı sağlamak için birkaç taneye de ihtiyacınız olabilir. Bir yönlendirici yükseltmesi üzerinde duruyorsanız, bunu yapmanın en iyi zamanı şimdidir, çünkü Google Nest Wi-Fi Pro, 2’li paket için en düşük fiyata sahiptir.

Google Nest Wi-Fi Pro (2’li paket) 199,99 ABD Doları (100 ABD Doları indirim)

Google Nest Wi-Fi Pro’nun 2’li paketinin MSRP’si 300 ABD Doları’dır, ancak kuşkusuz bunu yaklaşık 270-250 ABD Doları arasında bir fiyata sattığını görüyorsunuz. 2’li paketin 200 dolarlık fiyatı, bu Wi-Fi 6E ağ yönlendiricisi için şimdiye kadarki en düşük fiyattır. Aslında, tek ünitenin MSRP’si 199,99 $’dır, yani burada bir ünite fiyatına iki tane alıyorsunuz; birden fazla üniteye ihtiyaç duyduğunuz bir ağ ağı kurmaya başlıyorsanız bu mükemmel bir haber.

Google Nest Wi-Fi Pro incelememizde de belirttiğimiz gibi, bu yönlendirici, Google Home uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilen kurulum ve yönetim ile işleri basitleştirir. Kutusundan çıkarıp 20 dakikadan daha kısa bir sürede kurabilirsiniz. WPA3, IPv6, ebeveyn denetimleri ve misafir Wi-Fi paylaşımı gibi bir Wi-Fi yönlendiriciden bekleyebileceğiniz tüm standart özelliklere sahiptir. Bu yönlendirici tek başına akıllı bir hoparlör değildir ancak telefonunuzdaki veya akıllı hoparlörünüzdeki Google Asistan aracılığıyla kontrol edilebilir. Hatta tek bir cihaza öncelik vermesini bile sağlayabilirsiniz; bu, çocukları YouTube izlerken daha yavaş bağlantılarla çalışmaya çalışanlar için bir nimettir.

Bonus puanları, yeni Matter akıllı ev protokolünü destekleyen bir Thread yönlendiricisi olduğu için Nest Wi-Fi Pro’ya gidiyor. Bu, çalışan bir tak ve çalıştır ağ yönlendiricisidir (basit kurulumlu) ve Kara Cuma anlaşmasıyla bir tane almanızı gönülden tavsiye edebiliriz.

Tek fiyatına 2’li paket Google Nest Wi-Fi Pro ağ yönlendiricisi edinin!

Teknory