Evet, Prime Day fırsatlarını almak için Amazon Prime gereklidir. İşte onu almanın en ucuz yolu.

Amazon Prime Day burada ve fırsatlar da burada – çok sayıda fırsat. Ancak Prime Day’e erişmek istiyorsanız, evet, Amazon Prime’ı edinmeniz gerekecek. Adı üstünde sonuçta. Ancak Prime’ınız yoksa ve elektronik, spor malzemeleri, robot elektrikli süpürgeler ve çok daha fazlasına ilişkin fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, bunu oldukça ucuza yapabilirsiniz. Aslında, bunu ücretsiz olarak yapmanız mümkün olabilir. Tweet […]

Evet, Prime Day fırsatlarını almak için Amazon Prime gereklidir.  İşte onu almanın en ucuz yolu.

Amazon Prime Day burada ve fırsatlar da burada – çok sayıda fırsat. Ancak Prime Day’e erişmek istiyorsanız, evet, Amazon Prime’ı edinmeniz gerekecek. Adı üstünde sonuçta.

Ancak Prime’ınız yoksa ve elektronik, spor malzemeleri, robot elektrikli süpürgeler ve çok daha fazlasına ilişkin fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, bunu oldukça ucuza yapabilirsiniz. Aslında, bunu ücretsiz olarak yapmanız mümkün olabilir.

Prime üyesi değilseniz Ve hiç ücretsiz deneme kullanmadıysanız, o zaman siz 30 günlük ücretsiz deneme için kaydolabilir(yeni bir sekmede açılır). Ancak unutmayın, emin olmanız ve 30 gün dolmadan Prime üyeliğinizi iptal etmek için geri dönmeniz gerekecek.

AYRICA BAKINIZ:

Prime Day: Satın almanız gereken 6 ve kaçınmanız gereken 4 şey

Ancak, ücretsiz denemenizi zaten kullandıysanız, işler biraz daha pahalı olabilir. Amazon Prime aylık 14,99 ABD Doları veya yıllık 139 ABD Doları tutarındadır. Bu noktada, Prime Day anlaşmalarındaki indirimlerin abonelik ücretine değip değmeyeceği size kalmış.

Teknory