Samsung Galaxy Tab S9 FE, 10.9 inç kutumsu tasarımıyla ortaya çıktı

TL;DR Galaxy Tab S9 FE’nin görselleri sızdırıldı. 10.9 inçlik tabletin, Samsung’un yeni katlanabilir telefonlarıyla birlikte 26 Temmuz’da piyasaya çıkması bekleniyor. Samsung, 2022’de Galaxy S21 FE ve Galaxy Tab S7 FE’yi piyasaya sürdükten sonra yeni bir Fan Edition cihazı piyasaya sürmedi. Ancak Samsung’un yaklaşan Unpacked lansman etkinliğinde her şey değişmek üzere. Galaxy Tab S9 serisi ile […]

Samsung Galaxy Tab S9 FE, 10.9 inç kutumsu tasarımıyla ortaya çıktı

TL;DR

  • Galaxy Tab S9 FE’nin görselleri sızdırıldı.
  • 10.9 inçlik tabletin, Samsung’un yeni katlanabilir telefonlarıyla birlikte 26 Temmuz’da piyasaya çıkması bekleniyor.

Samsung, 2022’de Galaxy S21 FE ve Galaxy Tab S7 FE’yi piyasaya sürdükten sonra yeni bir Fan Edition cihazı piyasaya sürmedi. Ancak Samsung’un yaklaşan Unpacked lansman etkinliğinde her şey değişmek üzere. Galaxy Tab S9 serisi ile ilgili sızıntılar hemen hemen her gün gelmeye devam ediyor. Artık Samsung’un 26 Temmuz’da amiral gemisi tabletlerinin FE varyantlarını piyasaya sürmesini bekleyebiliriz. Dün, Galaxy Tab S9 FE Plus’ın sızdırılmış görsellerde göründüğünü gördük ve bugün, tahminci OnLeaks (aracılığıyla MedyaFıstık), genç kuzeni Galaxy Tab S9 FE’nin resimlerini yayınladı.

Samsung Galaxy Tab S9 FE sızıntısı 2

Galaxy Tab S9’un standart FE modelinin, Plus varyantındaki 12,4 inç ekranın aksine 10,9 inç ekrana sahip olduğu söyleniyor. Bu, Tab S9 FE’nin Galaxy Tab S9’un temel varyantı ile aynı ekran boyutunu paylaşacağı anlamına gelir. Yine de bunun bir OLED paneli olacağından şüpheliyiz.

Genel olarak, Galaxy Tab S9 FE’nin tasarımı serideki diğer tabletlerle eşleşiyor. Ekranın her yerinde kutu şeklinde bir şekil ve çerçeveler elde edersiniz. Arduvazın yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne ve muhtemelen bir klavye takmak için akıllı bir konektöre sahip olması bekleniyor. Sızan Galaxy Tab S9 FE Plus’ta gördüğümüz çift kameraların aksine çift hoparlör sistemine ve arkada tek kameraya sahip.

Ne yazık ki sızıntı, Galaxy Tab S9 FE’nin teknik özellikleri hakkında fazla ayrıntıya girmiyor.


Samsung Galaxy Tab S9 FE, 10.9 inç kutumsu tasarımıyla ortaya çıktı

Teknory