Tesla bugün ilk Cybertrucks’ı teslim edecek. İşte nasıl izleyeceğiniz.

Kendinizi çimdiklemek zorunda kalabilirsiniz ama sizi temin ederiz ki hayal görmüyorsunuz: Tesla aslında ilk Cybertruck’ını teslim etmek üzere. Şirket bunu Texas Gigafactory’deki kişisel bir etkinlikte yapacak, ancak etkinliği çevrimiçi olarak da takip edebilirsiniz. İşte nasıl. AYRICA BAKINIZ: Cybertruck’ınızı bir yıl içinde satarsanız Tesla size dava açabilir Cybertruck etkinliği nedir? Açıkça Cybertruck Deliver Etkinliği olarak adlandırılan […]

Tesla bugün ilk Cybertrucks’ı teslim edecek.  İşte nasıl izleyeceğiniz.

Kendinizi çimdiklemek zorunda kalabilirsiniz ama sizi temin ederiz ki hayal görmüyorsunuz: Tesla aslında ilk Cybertruck’ını teslim etmek üzere.

Şirket bunu Texas Gigafactory’deki kişisel bir etkinlikte yapacak, ancak etkinliği çevrimiçi olarak da takip edebilirsiniz. İşte nasıl.

AYRICA BAKINIZ:

Cybertruck’ınızı bir yıl içinde satarsanız Tesla size dava açabilir

Cybertruck etkinliği nedir?

Açıkça Cybertruck Deliver Etkinliği olarak adlandırılan etkinlik, Tesla’nın Austin, Teksas’taki Gigafactory’sinde gerçekleştirilecek bir tanıtımdır. Ayrıntılar, bariz olanın dışında ince: Şirket, ilk Cybertruck araçlarını müşterilere teslim etmeyi planlıyor. Söylentiler şirketin henüz arabayı büyük ölçekte üretmeye hazır olmadığını söyleyin; bunun yerine ilk müşterilere bir avuç dolusu Cybertruck gönderilecek ve Tesla şu anda günde yaklaşık 10 Cybertruck üretiyor.

Otomobilin kendisine gelince, çelik kaplamalı, tuhaf şekilli, elektrikli bir SUV. İlk olarak 2019’da duyuruldu ve üretimin gecikmelerden önce 2021’de başlaması planlanıyor. İlk Cybertruck Temmuz 2023’te üretildi. Yakın zamanda nihayet başladık. Cybertrucks’ı vahşi doğada görmek; örneğin Tesla bunlardan birkaçını Baja California’daki bir arazi pistinde tur atmaya götürdü.

Ne zaman başlar?

Etkinliğin 30 Kasım öğlen PT’de (15:00 ET) başlaması planlanıyor.

Nereden izleyebilirsiniz?

Etkinlik olacak X’te (eski adıyla Twitter) yayınlandı. Ayrıca yayınlanma ihtimali de var Tesla’nın YouTube’daki kanalıancak bu henüz doğrulanmadı.

Teknory