Marvel’s Spider-Man 2: Insomniac Games, Yanlış Bayrak Düzeltmenin Yolda Olduğunu Söyledi

Marvel’s Spider-Man 2 geçen hafta PlayStation 5’e çıktı ve şimdiden Sony’nin en hızlı satan birinci parti oyunu oldu. Ancak bazı oyuncular oyunun ana karakterlerinden biri olan Miles Morales ile ilgili bir aksilik fark etti. Annesi Porto Rikolu ve Miles da öyle, bu yüzden bazı oyuncular Morales’in evinin içinde ve dışında Küba bayrağının asılı olmasını tuhaf […]

Marvel’s Spider-Man 2: Insomniac Games, Yanlış Bayrak Düzeltmenin Yolda Olduğunu Söyledi

Marvel’s Spider-Man 2 geçen hafta PlayStation 5’e çıktı ve şimdiden Sony’nin en hızlı satan birinci parti oyunu oldu. Ancak bazı oyuncular oyunun ana karakterlerinden biri olan Miles Morales ile ilgili bir aksilik fark etti. Annesi Porto Rikolu ve Miles da öyle, bu yüzden bazı oyuncular Morales’in evinin içinde ve dışında Küba bayrağının asılı olmasını tuhaf buldu. Geliştirici Insomniac Games, hatayı işaret ettikten sonra bir düzeltmenin yolda olduğunu açıkladı. İtmeKare.

Insomniac’ın topluluk ve pazarlama direktörü James Stevenson, Dantes61680’in yanlış işarete işaret eden bir tweet’ine yanıt olarak, “Bunun için düzeltme geliyor” diye yazdı. Ne zaman olacağı ise belirsizliğini koruyor; Marvel’s Spider-Man 2 için çıkış sonrası yama henüz yayınlanmadı ancak muhtemelen ekip bir tanesini canlı yayına yayınladığında oyundaki bayraklar için bir düzeltme içerecektir.

Gamertag Radyosu Danny Pena ayrıca hafta sonu bayrak sorunuyla ilgili bir tweet attı ve oyunun diğer bölümlerinde stüdyonun Puero Rika bayrağını doğru anladığını belirtti.

İtmeKare Morales’in evinin önünde Küba bayrağının asılı olduğunu gösteren başka bir tweet daha bulundu.

Marvel’s Spider-Man 2, yalnızca 20 Ekim’de PlayStation 5’e çıktı.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 incelemesini yapın ve ardından Insomniac’ın devam filmi için New York City’yi nasıl güncellediğini okuyun. O halde oyundaki bu eksik NYC dönüm noktasıyla ilgili bu hikayeye bir göz atın. Bundan sonra Marvel’s Spider-Man 2’deki en iyi grafik modu için kılavuzumuzu okuyun ve spoiler içermeyen ipuçlarımıza göz atın.

[Source: PushSquare]


Marvel’s Spider-Man 2’yi mi oynuyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bunun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Teknory