‘The Last of Us’ EP’si Şeytani Bir Süper Kahraman Filminden Sorumlu

Craig Mazin, beğenilen mini dizilerin mimarı olarak görevini sürdürerek son zamanlarda parkın dışına çıkıyor. Çernobil HBO’nun anlık klasiğine öncülük etmek Bizden geriye kalanlarşimdiden tarihin en çok incelenen canlı aksiyon video oyunu uyarlaması oldu ve yalnızca bir bölümü yayınlandı. Yapımcı aynı zamanda oldukça popüler olan komedide danışman yapımcıdır. Efsanevi Görevve eğer Bizden geriye kalanlar malları teslim […]

‘The Last of Us’ EP’si Şeytani Bir Süper Kahraman Filminden Sorumlu

Craig Mazin, beğenilen mini dizilerin mimarı olarak görevini sürdürerek son zamanlarda parkın dışına çıkıyor. Çernobil HBO’nun anlık klasiğine öncülük etmek Bizden geriye kalanlarşimdiden tarihin en çok incelenen canlı aksiyon video oyunu uyarlaması oldu ve yalnızca bir bölümü yayınlandı.

Yapımcı aynı zamanda oldukça popüler olan komedide danışman yapımcıdır. Efsanevi Görevve eğer Bizden geriye kalanlar malları teslim etmeye devam ederse, o zaman Üstün Sınırlı veya Antoloji Dizisi için iki Primetime Emmy ve Sınırlı veya Antoloji Dizisi veya Filmi için En İyi Senaryo dalında hak ettiğini gören ödül kabinesini eklemeye mahkumdur.

Yine de interneti alt üst eden bir gelişmeyle, Mazin’in aynı zamanda tüm zamanların en kötü süper kahraman filmlerinden birini yazıp yönettiği herkesin dikkatini çekti; Süper Kahraman Filmi.

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere pazarlıklı bodrum sahtekarlıklarının korkunç üretim hattından gelen bitmek bilmeyen sahtekarlık tufanının bir parçası. Korkunç film dizi (Mazin’in düzenli olarak katkıda bulunduğu), film tarihi, Destansı Hareket, Spartalılarla Tanışve sinema adına daha birçok kara leke, dikkatini dramaya çevirdiğinden beri kendisi için oldukça iyi iş çıkardı.

Süper Kahraman Filmi Rotten Tomatoes puanı yüzde 16 iken, Bizden geriye kalanlar şu anda yüzde 99 oranında bir mamut olarak derecelendirilmiştir, bu nedenle Mazin’in komedi hayallerini yüksek dramatiklerin cesur cesur dünyası lehine terk ettiği için daha mutlu olamayız.

Teknory