Kang Hanedanı Teorisi, Büyük Kötü’nün Varyantlarının Dördüncü Aşama MacGuffin’leri Avladığını Öneriyor

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi Dördüncü aşama MCU birinci sezonda bizi bir dizi güçlü yeni nesneyle tanıştırdı. Loki, Sonsuzluk Taşlarının gücünü tamamen geçersiz kılıyor gibiydi. Bu yeni güç nesnelerinin birçoğunun zamanla bir bağlantısı var gibi görünüyor ve bir Reddit kullanıcısı, Kang’ın çeşitli varyantlarının potansiyel olarak onların peşinde olup olmadığını merak ediyor. sezon bir Loki Kağıtlarınızı […]

Kang Hanedanı Teorisi, Büyük Kötü’nün Varyantlarının Dördüncü Aşama MacGuffin’leri Avladığını Öneriyor

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi

Dördüncü aşama MCU birinci sezonda bizi bir dizi güçlü yeni nesneyle tanıştırdı. Loki, Sonsuzluk Taşlarının gücünü tamamen geçersiz kılıyor gibiydi. Bu yeni güç nesnelerinin birçoğunun zamanla bir bağlantısı var gibi görünüyor ve bir Reddit kullanıcısı, Kang’ın çeşitli varyantlarının potansiyel olarak onların peşinde olup olmadığını merak ediyor.

sezon bir Loki Kağıtlarınızı masanızda tutmak için bir ağırlığa ihtiyacınız olmadığı sürece, MCU’da daha fazla ağırlık taşıyan Infinity Stones fikrini hızla kapatın. Taşların kaldırılmasıyla bunun yerine, Shang Chi’nin On Yüzüğü, Kamala Khan’ın bilezikleri, Konshu’nun asası gibi bir dizi güçlü yeni nesneyle tanıştık ve ayrıca Ebedilerin sonundaki Ebony Blade’e çok hızlı bir göz attık.

Bunlardan herhangi birinin herhangi bir noktada bir araya gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz, ancak oldukça güçlüler ve hepsinin bir şekilde zamanla ilgili güçleri var gibi görünüyor, On Yüzük kullanıcıya güç ve aynı zamanda ölümsüzlük veriyor, bilezikler Kamala’ya izin verdi Konshu’nun ekibi, büyük büyükannesini görmek için zamanda geriye yolculuk yapmak için yıldızları geri çevirdi ve Ebony Blade aynı zamanda sahibine de ölümsüzlük bahşediyor (yine de gücünü MCU’da henüz görmedik.

Multiverse Saga’nın çoğu zamana dayalıdır, tabii ki bunun çoğu, İntikamcılar sırasında zamanda geri gittikten sonra geldi. oyunsonu Thanos’un yarattığı yıkımı geri almak için. Şimdi, Loki’nin kaçmasına ve Kutsal Zaman Çizelgesi’nin yok olmasına yol açan o olayın ardından verilen kararın sonuçlarını izliyoruz.

Bu yıkımla birlikte, He Who Remains’in bir varyantı tarafından uzakta tutulan Kang’ın birçok varyantının piyasaya sürülmesi gelir. Bir hayran, beş ve altıncı aşamalar boyunca birden fazla Kang’ın, MacGuffin’lerin peşinden gidip gitmeyeceğimizi merak ediyor.

Bazıları bunun biraz fazla sıkıcı olduğunu düşünüyor ve başka bir güç nesnesi avından daha fazlasının geleceğini umuyor.

Bu kişi, bu hazinelerin en başta Kang’a ait olduğunu ve onları bir kez daha toplayacağını düşünür.

Bazıları Kang’ın onlar olmadan evreni fethedebileceğini düşünse de.

Bu hayran, Infinity Saga’nın kapsayıcı planına çok benzediğini düşünüyor.

Bir kişi bu teori hakkında ne düşündüğü konusunda oldukça özlü.

Sonsuzluk Taşlarından farklı olarak, tüm bu nesneler birbirinden oldukça farklıdır, ancak bilezikler ve On Yüzük belirli bir bağlantıya sahiptir ve çok farklı niteliklere sahiptir. Henüz Kang’ın hedeflerine ulaşmak için ne yapacağına veya bu hedeflere ulaşmak için neye ihtiyacı olduğuna dair hiçbir fikrimiz yok. Sanırım izlemeye devam etmemiz gerekecek.

Teknory