The Lesser of 2 Apocalyptic Evils Akışta Gölgelerden Çıkıyor

Paramount aracılığıyla İkiz filmler, Hollywood kadar küçük bir kasabada çok sık ortaya çıkan tuhaf fenomenlerden biridir, çünkü kimsenin aynı anda neredeyse aynı iki proje üzerinde çalışıldığını fark etmesinin hiçbir yolu yoktur ve yakın zamanda gösterime girdiklerinde daha da kötüdür. birbirine yakınlık. Derin etki önce kapıdan çıkmış olabilir, ancak kolayca düştü Kıyamet. Michael Bay’in göz kamaştırıcı […]

The Lesser of 2 Apocalyptic Evils Akışta Gölgelerden Çıkıyor

Paramount aracılığıyla

İkiz filmler, Hollywood kadar küçük bir kasabada çok sık ortaya çıkan tuhaf fenomenlerden biridir, çünkü kimsenin aynı anda neredeyse aynı iki proje üzerinde çalışıldığını fark etmesinin hiçbir yolu yoktur ve yakın zamanda gösterime girdiklerinde daha da kötüdür. birbirine yakınlık. Derin etki önce kapıdan çıkmış olabilir, ancak kolayca düştü Kıyamet.

Michael Bay’in göz kamaştırıcı aşırılık övgüsü, gişede 553 milyon dolar kazandıktan sonra 1998’in en yüksek hasılat yapan filmi oldu ve kendisini süreçteki kültürel zamanın ruhuna yerleştirdi. Mimi Leder’in yarışan kıyamet destanı sadece 53 gün önce vizyona girmişti, ancak gerçek bir kültürel fenomen karşısında hiç şansı yoktu.

Derin etki
Paramount aracılığıyla

Dramatik ve anlatı açısından ikisinden kolayca üstün olduğunda bu utanç verici, patlayıcı set parçaları söz konusu olduğunda Bay’in benzersiz tarzına bir mum tutamasa bile. Bu farklı, daha düşünceli ve içe dönük bir çalışma, ancak temelde “olmayan” bir mirası güvence altına aldı. Kıyamet

Yine de 350 milyon dolarlık bilet satışları küçümsenecek bir şey değil ve 25 yıl geçmesine rağmen hala en yakın sığınağa koşan akış aboneleri olabilir. Başına FlixPatrol, Derin etki iTunes küresel listelerinde yeniden canlandı ve bu hafta sonu platformun en çok izlenen oyunlarından biri oldu.

“Düşünen adamın Kıyamet” da gerçekten bir iltifat değil, ama aşağı yukarı tam olarak bu, iyi ya da kötü.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory