“The Mandalorian”, Bucky Barnes’taki Multiverse Saga Falls’un Suçu Olarak Oyuncu Kadrosuna Bir SNL Efsanesi Ekliyor

Disney Plus aracılığıyla yeni bir bölüm mandaloryalı sahip olmak Yıldız Savaşları geri bilim kurgu hayranların gözdesi birkaç aktörün girişinde güneşlenmeye devam ederken fanatiklerin zihinleri. Geçen hafta, onu ilk kez yakan bir franchise’a etkili bir dönüş yapan Ahmed Best’ti ve bu hafta yepyeni bir Yıldız Savaşları ek olarak hayranları kızdırıyor. gelişi bir SNL dallanma arasında favori […]

“The Mandalorian”, Bucky Barnes’taki Multiverse Saga Falls’un Suçu Olarak Oyuncu Kadrosuna Bir SNL Efsanesi Ekliyor

Disney Plus aracılığıyla

yeni bir bölüm mandaloryalı sahip olmak Yıldız Savaşları geri bilim kurgu hayranların gözdesi birkaç aktörün girişinde güneşlenmeye devam ederken fanatiklerin zihinleri.

Geçen hafta, onu ilk kez yakan bir franchise’a etkili bir dönüş yapan Ahmed Best’ti ve bu hafta yepyeni bir Yıldız Savaşları ek olarak hayranları kızdırıyor. gelişi bir SNL dallanma arasında favori mandaloryalı Oyuncu kadrosu, sezonunun üçüncü orta noktasını geçtiği için diziye olan ilgiyi artırıyor.

MCU, hayranların dikkatini özelliklerine çekme konusunda çok daha az şansa sahip. Son birkaç Marvel sürümü, izleyiciler arasında büyük ölçüde başarısız oldu ve bu, serinin geleceği için kötü haberler anlamına gelebilir. Sinematik evrenin bitmek bilmeyen çekişmesinin ardındaki gerçek suçluyla ilgili yeni bir teori, Yenilmezler’in sorunlarının gerçekte nerede başladığını aydınlatabilir, ancak Bucky Barnes’ın tarihine derinlemesine dalmak bile seyircilerin daha fazlası için geri gelmesini sağlamaya yetmeyebilir.

En kötü MCU sürümü bile, ne yazık ki, oradaki birçok bilim kurgu teklifinden çok daha iyi ve sinematik getirme girişimi Ender’in Oyunu yaşam mükemmel bir örnektir. Edebi çalışma mükemmel bir film olabilirdi, ancak bunun yerine ekranlara gelen beceriksiz karmaşa, bilim kurgu girişimleri arasında acı verici bir şekilde yaygın.

Ender’in Oyunu‘in dinlemedeki yükselişi, filmin neden başarısız olduğuna dair hatırlatmalarla dolu

Aslan Kapısı

Birçoğumuz sinema uyarlamasını koyduk. Ender’in Oyunu yıllar önce aklımızdan çıktı, ancak 2013 filmi, 10. yıl dönümü yaklaşırken yeniden dikkatleri üzerine çekiyor. film, insanların ona yeni bir ilgi dalgası verdiği, ancak izleyicilerin hala isteyerek geldiği, akışta keskin bir yükselişte. Sırada bir yeniden başlatma olabilir, ancak ilk denemenin mutlak başarısızlığı, film yapımcılarını henüz birkaç yıl daha bu özel isme karşı temkinli tutabilir.

Bucky Barnes, MCU’nun tüm sorunlarının suçunu üstleniyor

sebastian stan
Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

MCU’daki son aşama çok iyi geçmedi, ancak yine de İntikamcılar’ın üstesinden gelmesi için kelimenin tam anlamıyla Dünya’yı sarsan pek çok tehdit getiriyor. Birkaç düzine MCU filminde tanıtılan kahramanlar, yıllar içinde çok şey üstlendi ve bir izleyici, hepsinin tek bir karaktere kadar izlenebileceğini düşünüyor. Bucky Howard Stark’ı hiç öldürmemiş olsaydı, kurgusal dünyanın başına bela olan birçok sorunun ortadan kalkacağına dair şaşırtıcı derecede sağlam bir argüman öne sürüyorlar. İnsanlar, suçlunun izini hızla daha da geriye götürerek – günün sonunda – parmakla göstermenin kolay, ancak her ayrıntıyı hesaba katmanın çok daha zor olduğunu kanıtladı.

Tim Meadows onun yapar Yıldız Savaşları çıkış

Tim Meadows
Disney Plus ile görüntü

SNL efsane Tim Meadows resmen bir parçası Yıldız Savaşları evren, en son bölüm sayesinde mandaloryalı. Meadows, Nevarro’ya yardım etme girişimlerini bulandıran çok sıkılmış görünen bir bürokrat olarak çıkış yaptı ve hayranlar anında aşık oldu. Dizide pek çok kez görünmeyebilir. Yıldız Savaşları karakterinin nispeten arka plan doğası göz önüne alındığında, ancak Elia Kane ile olan bağlantıları daha sonra Meadows için daha fazla ekran süresi anlamına gelebilir.

Teknory