Top Pixel Fold Modeli ABD’de Tükendi

Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. 246. baskı burada, Pixel Fold modelinin en iyisi ABD’de tükeniyor, Pixel 7 parmak izi tarayıcınızı daha güvenilir hale getirmek için oldukça çirkin bir numara, bir OnePlus 12 sızıntısı, Snapdragon 8 Gen 4 söylentileri, Sony’nin PlayStation Vitrini’nde kaçırdığınız her […]

Top Pixel Fold Modeli ABD’de Tükendi

hoş geldiniz Haftalık Otorite, Android Yetkilisi Haftanın en iyi Android ve teknoloji haberlerini özetleyen haber bülteni. 246. baskı burada, Pixel Fold modelinin en iyisi ABD’de tükeniyor, Pixel 7 parmak izi tarayıcınızı daha güvenilir hale getirmek için oldukça çirkin bir numara, bir OnePlus 12 sızıntısı, Snapdragon 8 Gen 4 söylentileri, Sony’nin PlayStation Vitrini’nde kaçırdığınız her şey, ve o sahte Pentagon patlaması.

 Mutlu Anma Günü hafta sonu! Haftayı çaresizce geçen hafta sonu pişirdiğim tüm kekleri ve kekleri patlamadan önce tüketmeye ve aynı zamanda Uncharted 4’ü tekrar oynamaya çalışarak geçirdim. Bu zor bir hayat!

Çarşamba günkü PlayStation Vitrini 30’dan fazla oyunla doluydu, ancak hayranların görüşlerini tamamen ikiye böldü ve birçok kişi bunu PlayStation Studios için kaçırılmış bir fırsat olarak gördü. Eğer kaçırdıysanız, yapabilirsiniz buradan izleveya aşağıdaki özetimize dalın.

Daha çok şey vardı ama burada ele alınamayacak kadar çok şey vardı…

Teknory