Threads sızıntısı, trend olan konular özelliğini tanıtıyor

Görünüşe göre Threads, sonunda Meta’nın Twitter/X rakibinin siren çağrısını güçlendirecek bir trend konuları özelliğine sahip olabilir. Tarafından bildirildiği gibi 9’dan 5Mac’eBir Meta çalışanından kazara sızdırılan bir ekran görüntüsü, Threads için trend olan konular arayüzü gibi görünen bir şeyi ortaya çıkardı. Görünüşe göre platformun dahili bir sürümünde çalışan konu listesi, bir arama çubuğunun altında görünüyor ve […]

Threads sızıntısı, trend olan konular özelliğini tanıtıyor

Görünüşe göre Threads, sonunda Meta’nın Twitter/X rakibinin siren çağrısını güçlendirecek bir trend konuları özelliğine sahip olabilir.

Tarafından bildirildiği gibi 9’dan 5Mac’eBir Meta çalışanından kazara sızdırılan bir ekran görüntüsü, Threads için trend olan konular arayüzü gibi görünen bir şeyi ortaya çıkardı. Görünüşe göre platformun dahili bir sürümünde çalışan konu listesi, bir arama çubuğunun altında görünüyor ve birden beşe kadar numaralandırılıyor.

AYRICA BAKINIZ:

COVID artıyor ancak bunu Threads’te göremeyeceksiniz

Numaralandırmaya rağmen listenin sırası muhtemelen biraz rastgele veya içeriği biraz seçilmiş. Futbolcu Chase Claypool hakkında sadece 562 konu varken, o BLACKPINK üyesi JENNIE’nin solo şarkısından önce listeleniyor “Sen ben,” 31.800 konuya sahiptir.

Ekran görüntüsü ilk olarak geliştirici tarafından fark edildi Willian Max bir Meta çalışanı tarafından yanlışlıkla Threads’e gönderildikten sonra. Orijinal gönderi hızla kaldırıldı, ancak Max, zavallı çalışan silmeden önce görseli almayı başardı.

Meta, Threads’in dahili olmayan sürümlerinde trend olan konular özelliğini ne zaman görmeyi bekleyebileceğimizi henüz duyurmadı. Ancak bu aşamada bu muhtemelen sadece bir zaman meselesidir. Şirket, Temmuz lansmanından bu yana çok talep edilen birçok özelliği kullanıma sundu ve Elon Musk’un Twitter/X’i yanlış yönetmesinden memnun olmayan daha fazla kullanıcı çekmeyi hedefleyerek tekliflerini yavaş yavaş artırdı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow