Tobey Maguire, Örümcek Adam Üçlemesinin Kalıcı Çekiciliği Üzerine Düşünüyor

Ev film Haberleri Tobey Maguire, Örümcek Adam Üçlemesinin Kalıcı Çekiciliği Üzerine Düşünüyor Tobey Maguire, Sam Raimi’nin Örümcek Adam üçlemesinin kalıcı çekiciliği üzerine düşünüyor ve filmlerle büyüyen izleyicilerle yaşadığı deneyimlerden bahsediyor. Tobey Maguire, Sam Raimi’nin devam eden etkisi hakkında açılıyor Örümcek Adam üçlemenin kendi değerli anılarını kendisine ifşa eden kendini adamış hayranlarla kendi deneyimlerini paylaşıyor. Maguire, […]

Tobey Maguire, Örümcek Adam Üçlemesinin Kalıcı Çekiciliği Üzerine Düşünüyor

Tobey Maguire, Sam Raimi’nin Örümcek Adam üçlemesinin kalıcı çekiciliği üzerine düşünüyor ve filmlerle büyüyen izleyicilerle yaşadığı deneyimlerden bahsediyor.


Tobey Maguire, Sam Raimi’nin devam eden etkisi hakkında açılıyor Örümcek Adam üçlemenin kendi değerli anılarını kendisine ifşa eden kendini adamış hayranlarla kendi deneyimlerini paylaşıyor. Maguire, Marvel kahramanını ilk olarak 2002’lerden başlayarak Raimi’nin film üçlemesi boyunca canlandırdı. Örümcek Adam 2004 ve 2007’deki sonraki devam filmlerinde rolü yeniden üstlenmeden önce. Raimi’nin üçlemesi boyunca, Maguire’ın Peter Parker’ı, aniden intikam alma güdüsüyle inanılmaz güçler bahşedilen bir gençten, New York vatandaşlarını defalarca kendisinden önce yerleştiren tam teşekküllü bir kahramana dönüştü. tekrar, ile Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok üçlemenin bitiminden sonra eski bir Parker’ı yeniden ziyaret etmek.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Aktörün son filminin vizyona girmesinden önce düzenlediği bir Reddit AMA sırasında, Babil, Maguire bir hayran tarafından Raimi’nin kalıcı etkisi hakkındaki düşüncelerinin nasıl olduğu soruldu. Örümcek Adam üçleme, ilk filmin gösterime girmesinden yirmi yıl sonra bile izleyiciler üzerinde tutundu. Yanıt olarak Maguire, üçlemeyle bağlarını kendisiyle paylaşan hayranlarla yaşadığı deneyimlerden bahsetti ve izleyicilerin tepkilerini dokunaklı bulduğunu ve filmlerin yeni ve mevcut hayranlar arasında yankı uyandırmaya devam etmesinden dolayı minnettar olduğunu açıkladı. Aşağıdan Maguire’ın tam içten yanıtına göz atın:

İnsanlarla pek çok unutulmaz deneyim yaşadım ve filmlerin onlar için ne anlama geldiğini paylaştılar. Toplum içinde spontane karşılaşmalardan bazı komik ve dokunaklı deneyimler yaşadım ve zor zamanlarda onlara nasıl yardım ettiğimi paylaşmaya şaşıran biri. Çok tatlı ve minnettar hissediyorum. Özellikle çocuklarda adeta sihir gibidir, gözlerinin ışıldadığını görmek inanılmazdır.

İlgili: Tobey Maguire’ın Örümcek Adamının Neden Organik Web Atıcıları Var?


Maguire’ın Örümcek Adamı Neden Bu Kadar Seviliyor?

Tobey Maguire, Spider-Man No Way Home'da bir portaldan geçiyor

90’ların sonunda / 2000’lerin başında çıkış yapan diğer başarılı süper kahraman filmlerinin yanı sıra X Men ve Bıçak ağzıRaimi’nin Örümcek Adam 90’lar boyunca kötü karşılanan bir dizi çizgi roman uyarlamasının ardından izleyicilerin türe olan ilgisinin yeniden canlanmasına yardımcı oldu. Ve Maguire’ın potansiyeli Örümcek Adam 4 Sony’nin seriyi yeniden başlatma kararı sırasında iptal edildi, üçlemede görülen Peter Parker’ın yayı, onun ayakları yere basan mücadeleleriyle izleyicileri çekmeye yardımcı oldu. Batman ve Süpermen gibi daha önce filme hakim olan diğer kahramanların aksine, Maguire’ın Örümcek Adam’ı, yalnızca kötü adamlarla savaşmakla kalmayıp aynı zamanda okul, istihdam, ve ilişkileri dengelemek, Örümcek Adam 2‘in güç sorunları hikayesi, üçlemenin bunun en iyi örneklerinden biri. Sonuç, izleyicilerin daha kolay ilişki kurabileceği bir süper kahraman oldu, çünkü film Peter’ın daha az gösteri dolu hayatını göstermekten çekinmedi ve onu tamamen tanımlanmış bir birey olarak tamamladı.

Ayrıca, Maguire’ın dramatik performansı izleyicilerin Peter Parker karakterini sevdirmesine yardımcı olurken, onun ve Raimi’nin karaktere bakış açısı, karakterin uzun ömürlü olmasına da yardımcı oldu. Örümcek Adam üçleme unutulmaz çevrimiçi memler üretti. Bir film yapımcısı olarak Raimi, yaratma sürecinde sık sık birlikte çalıştığı Bruce Campbell ile yaptığı çalışmada görüldüğü gibi, izleyiciler üzerinde bir izlenim bırakan abartılı anlar yaratmaya yabancı değil. Kötü Ölü‘in korku ikonu Ash Williams. Raimi’nin Örümcek Adam Üçleme benzer şekilde, Maguire’ın Peter’ın aşırı kendine güvenen, ortakyaşamdan etkilenen dönüşünde görüldüğü gibi, filmin daha dramatik tarafıyla öne çıkan daha aptal doğaları nedeniyle izleyicilerde takılıp kalan anlarla doluydu. Örümcek Adam 3. Ortakyaşama bağlı Peter’ı içeren sekanslar, Maguire’ın karakterin ne kadar abartılabileceğini benimsemesi ve bu andan bugüne atıfta bulunmaya devam edecek izleyiciler üzerinde bir etki bırakması nedeniyle öne çıktı.

Maguire’ın Örümcek Adam Maguire ve Andrew Garfield’ın MCU’ya dönüşünün merakla beklenen bir yönü olmasıyla birlikte, süper kahramanın çizgi roman kaynak materyali dışında karakterin en sevilen uyarlamalarından biridir. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok. Maguire’ın Parker’ı, memeye layık anları veya karakterinin ayakları yere basan ve insani mücadeleleri aracılığıyla, onun portresini birden fazla oyuncu takip ettikten sonra bile izleyicilerden ayrılmadı. İlk çıkışından bu yana yirmi yılı aşkın bir süre geçmişken, Maguire’ın Örümcek Adam’ın yarattığı etkiyi yürekten kabul etmesi, onun canlandırdığı karakterle büyüyen hayranların kalplerini ısıtacağı kesin.

Sonraki: MCU, No Way Home’dan 13 Yıl Önce Bir Tobey Maguire Örümcek Adam Cameo İstiyorKaynak: Tobey Maguire/Reddit

Teknory