Tom Holland Neden Oyunculuğa Bir Yıl İzin Veriyor?

Apple TV+ aracılığıyla Sorabilirsin tom hollanda kendisi, Örümcek Adam’ın bile ara sıra bir molaya ihtiyacı var. Bu, film yıldızının oyunculuktan bir yıl izin alması için kendi başına yeterli bir açıklama. Ancak, bundan daha spesifik bir açıklama arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Ve keşfedilmemiş bir yıldan uzun bir süre önce Holland’ın oynadığı […]

Tom Holland Neden Oyunculuğa Bir Yıl İzin Veriyor?

Apple TV+ aracılığıyla

Sorabilirsin tom hollanda kendisi, Örümcek Adam’ın bile ara sıra bir molaya ihtiyacı var. Bu, film yıldızının oyunculuktan bir yıl izin alması için kendi başına yeterli bir açıklama. Ancak, bundan daha spesifik bir açıklama arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Ve keşfedilmemiş bir yıldan uzun bir süre önce Holland’ın oynadığı arka arkaya çıkan iki filmdi. Bu filmlerin ikisi de şüphesiz fiziksel olarak zorlu rollerdi, özellikle fizikselliği ve kendi dublörlerini yapmasıyla tanınan Holland için. Bu kendi içinde bir ara vermek için yeterince yorucu geliyor. Ancak başka bir rolün oyuncu için daha da yorucu olduğu ortaya çıktı.

Görünüşe göre, yaklaşan Kalabalık Oda ile yapılan bir röportaja göre, sonunda oyuncuyu izinli olmaya ikna eden son damla oldu. Ekstra.

Hollanda’yı bir süperstara dönüştüren, daha önce bahsedilen dublör ağırlıklı gişe rekorları kıran filmlerin aksine, Kalabalık Oda Apple TV Plus için daha ayakları yere basan bir psikolojik-gerilim dizisidir. Gerçekten de Holland, röportajda rolün bu kadar sönük olanın fiziksel yönü olmadığını, ancak travma ve akıl sağlığı temalarını araştıran bir rolün üstesinden gelmenin yanı sıra yapımcı rolünü üstlenmenin zihinsel yorgunluğu olduğunu doğruladı. Holland’ın açıkladığı gibi,

“Kesinlikle zor bir dönemdi. Daha önce kesinlikle yaşamadığım bazı duyguları keşfediyorduk. Üstelik bir yapımcı olarak, herhangi bir film setinin getirdiği günlük sorunlarla uğraşmak. Sadece bu ekstra baskı seviyesini ekledim.

Diziyi yaratmak için harcadığı tüm sıkı çalışmaya rağmen Holland, özellikle de yapımcı olmanın inceliklerini öğrenmeye geldiğinde, genel olarak “gerçekten keyif aldığını” söyledi. Ancak Holland, gösterinin nihayetinde onu bir noktada “kırdığını” söyledi.

“Gösteri beni kırdı. Öyle bir zaman geldi ki, bir nevi… Ara vermeye ihtiyacım var gibiydim. Ortadan kayboldum, bir haftalığına Meksika’ya gittim ve bir kumsalda biraz zaman geçirdim ve gözden kayboldum. Ve şimdi bir yıl izin alıyorum ve bu, gösterinin ne kadar zor olduğunun bir sonucu.

prömiyerini kontrol edebilirsiniz Kalabalık Oda 9 Haziran’da Apple TV Plus’ta.

Yazar hakkında

Danny Peterson

Danny Peterson

Danny Peterson, WGTC için eğlence haberlerini ele alıyor ve daha önce barınma, evsizlik, koronavirüs pandemisi, tarihi 2020 Oregon orman yangınları ve ırksal adalet protestoları hakkında yazmaktan keyif alıyor. Aslen Juneau, Alaska’dan olan Danny, Güneydoğu Alaska Üniversitesi’nden İngiliz Edebiyatı alanında lisans derecesi ve Oregon Üniversitesi’nden Multimedya Gazeteciliği alanında yüksek lisans derecesi aldı. The Portland Observer için yazdı, KOIN 6 News’te dijital işletme muhabiri olarak çalıştı ve ödüllü ‘Escape from Eagle Creek’ belgeselinin ortak yapımcısıdır.

Teknory