Yeni Love & Thunder Konsept Çizimi, Thor’un Evlatlık Edindiği Kızının Gerçekte Ne Kadar Güçlü Olduğunu Ortaya Çıkarıyor

Özet Thor’un evlatlık kızı Love, inanılmaz bir güce sahip olabilir, çünkü konsept çizimi onun Eternity ile kozmik bir bağı paylaştığını gösteriyor. Eternity yoluyla yeniden doğmak, Love’ın yetenekleri üzerinde önemli sonuçlar doğurur ve potansiyel olarak Thor’un gücünü bile aşar. Love’ın Eternity ile olan ilişkisinin gerçek doğası ve Gorr’un kızı olarak oynadığı rol bir sır olarak kalmaya […]

Yeni Love & Thunder Konsept Çizimi, Thor’un Evlatlık Edindiği Kızının Gerçekte Ne Kadar Güçlü Olduğunu Ortaya Çıkarıyor

Özet

  • Thor’un evlatlık kızı Love, inanılmaz bir güce sahip olabilir, çünkü konsept çizimi onun Eternity ile kozmik bir bağı paylaştığını gösteriyor.
  • Eternity yoluyla yeniden doğmak, Love’ın yetenekleri üzerinde önemli sonuçlar doğurur ve potansiyel olarak Thor’un gücünü bile aşar.
  • Love’ın Eternity ile olan ilişkisinin gerçek doğası ve Gorr’un kızı olarak oynadığı rol bir sır olarak kalmaya devam ediyor, ancak umarım gelecekte ortaya çıkan görüntüler bu konuya açıklık getirecektir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Thor’un evlatlık kızı Love’ın, onun bu acı-tatlı tanıtımından sonra etrafını saran pek çok gizem var. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsüancak yakın zamanda paylaşılan bazı konsept görselleri onun ne kadar güçlü olduğunu ortaya çıkarmış olabilir. Filmin Thor’un Jane Foster’a veda ettiği yürek burkan son anları, aynı zamanda onun, Gorr’un kısa süre önce dirilen kızı Love’ın koruyucusu olmak için adım atmasına da tanık oldu. Ancak onun yeniden canlandırılmasının yolları, tam olarak üzerinden geçilebilecek bir şey değil.

Bazı Konsept sanatı (aracılığıyla Andy ParkıMarvel Studios Görsel Geliştirme Direktörü tarafından paylaşılan ) filmin son karesinde üvey babasıyla savaşa atılan Aşk’ın kozmik kökenlerine kesinlikle eğiliyor. Bu, filmin son kesimine kadar ulaşan bir filmdi, ancak göz kamaştırıcı derecede bariz fark, Aşk’ın Sonsuzluk ile aynı silüetlenmiş nebula olarak sunulması, Sonsuzluğun hala Aşk’ın bir parçası olduğunu öne sürüyordu.

Park’ın Instagram gönderisinde görselin senaryoyu okuduktan ve Yönetmen Taika Waititi ile konuştuktan sonra oluşturulduğunu belirttiği göz önüne alındığında, bunun bazı önemli sonuçları olabilir.

İlgili: Thor 5’in “Güçlü Kötü Adamı” Olabilecek 10 Marvel Karakteri


Sonsuzluğun Sevginin Büyük Bir Parçası Olması Neden Önemlidir?

Neredeyse her şeye gücü yeten bir varlık olarak Eternity oldukça büyük bir mesele. Dolayısıyla, Sonsuzluk yoluyla yeniden doğmanın da benzer anlamlar taşıyabileceği mantıklı görünüyor. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü da ipucu veriyor. Tıpkı Aşk’ın yeniden dirilişi gibi, yansımasının bir karesi de onu Sonsuzluk ile aynı silüet bulutsusu içinde tasvir ediyor, bu da Sonsuzluğun Aşk üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu gösteriyor. Bu, filmde anlık bir tasvir olsa da Park tarafından yayınlanan konsept çizimi, bunun Love’ın kimliğinin geçici olmayan bir unsuru olduğunu öne sürüyor. Durum böyleyse, Love’ın MCU’daki gücü muhtemelen başlangıçta göründüğünün çok ötesindedir; bu, Love’ın bu ek bağlam olmasa bile oldukça güçlü göründüğü göz önüne alındığında daha etkileyicidir.

Love’ın en son elinde Stormbreaker ile savaşa atlarken görülmesi sayesinde Love’ın sıradan bir çocuk olmadığı zaten aşikar. Ancak MCU’daki en güçlü varlıklardan biri olan Eternity’nin gücüyle aşılanırsa, tanrısal güçleri üvey babası Thor’un güçlerini bile aşabilir. Ancak MCU Eterntity’nin Love ile bağlantısının kapsamı bir sır olarak kalıyor; buna Love’ın aslında Gorr’un kızı olup olmadığı da dahil. Sevginin Sonsuzluğun fiziksel bir tezahürü, onun bir parçası mı yoksa tamamen ortadan kaldırılmış mı olduğu artık tartışmaya açık bir konu. Bu aynı zamanda Love’ın gelecekte onu takip etmesi durumunda açıklığa kavuşturulacağını umduğumuz bir şeydir. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü ilk çıkış.

Kaynak: Andy Parkı

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory