‘Transformers’ Hayranları Taş Soğukluğunda Bir Klasik Tamamen Görmezden Geldikten Sonra Öfkeden Kudurdu

Hasbro ile görüntü Transformers Bir yeni görücüye çıktı. Yaklaşan animasyon filmi, Cybertron’daki kahramanlarımızın kökenlerini keşfederek serinin bir ön filmi olacak. Optimus Prime rolünde Chris Hemsworth, Elita rolünde Scarlet Johansson, Alpha Trion rolünde Laurence Fishburne, Sentinel Prime rolünde Jon Hamm ve Megatron rolünde Brian Tyree Henry gibi yıldızlarla dolu bir ses kadrosuna sahiptir. Peter Cullen ve […]

‘Transformers’ Hayranları Taş Soğukluğunda Bir Klasik Tamamen Görmezden Geldikten Sonra Öfkeden Kudurdu

Hasbro ile görüntü

Transformers Bir yeni görücüye çıktı. Yaklaşan animasyon filmi, Cybertron’daki kahramanlarımızın kökenlerini keşfederek serinin bir ön filmi olacak. Optimus Prime rolünde Chris Hemsworth, Elita rolünde Scarlet Johansson, Alpha Trion rolünde Laurence Fishburne, Sentinel Prime rolünde Jon Hamm ve Megatron rolünde Brian Tyree Henry gibi yıldızlarla dolu bir ses kadrosuna sahiptir.

Peter Cullen ve Frank Welker gibi klasik seslendirme sanatçılarının yolculuk için uygun olmadığı konusunda umutsuzluğa kapılan bazı hayranlar var, ancak sırasıyla 81 ve 77 oldukları göz önüne alındığında, yeniden düzenlemelerin arkasındaki düşünceyi anlayabiliriz. artı, eğer Süper Mario Kardeşler Filmi herhangi bir gösterge, en azından bir kamera hücresi görüntüsü yapacaklarından eminiz.

Ancak hayranlar, özellikle bir tweet’e kızıyor. Son teslim tarihi açıklayan Transformers Bir “ilk animasyonlu” olarak Transformatörler film“. Çünkü, pekala, değil:

Bu 1986’ların silinmesi Transformers: film ve buna katlanmayacağız! Sadece şaşırtıcı derecede ilgi çekici (travmatik olsa da) bir saat değil, aynı zamanda sinema efsanesi Orson Welles’in son performansını da içeriyor. Yanıtlar mutlu değil:

Utandırıcı:

Dil yanağına sıkıca dikilmiş:

Hala bunu bitirmedik:

1. Nesil robotlar harika!

Will Smith’le ilgili önemli güncelleme Transformatörler tercihler:

Transformers: film sinematik bir şaheser değil ama 1980’lerin oyuncak bağlantılı bir animasyon filminin olması gerekenden çok daha iyi. Artı, Orson Welles’in gezegen büyüklüğünde bir dönüşen robot olarak kariyerine son vermeyi planladığından şüphe duysak da, o Unicron kadar harika.

işte umut Transformers Bir o büyünün küçücük bir parçasını bile yakalayabilir.

Teknory