Twister 2’yi Yönetmek İçin Minari’den Lee Isaac Chung İle Görüşüyor

Minari’den Lee Isaac Chung, resmi adı Twisters olan ve Top Gun: Maverick’ten Joseph Kosinski’nin yerini alacak olan Twister devam filmini yönetmek için görüşmelerde bulunuyor. Twister 2 ile görüşüyor Minari’ler Lee Isaac Chung yönetecek. Klasik 1996 felaket filminin devamı, 2020’den beri, yönetmenlik için erken müzakerelerde bulunan ve sonunda zamanlama çakışmaları nedeniyle istifa eden Joseph Kosinski ile […]

Twister 2’yi Yönetmek İçin Minari’den Lee Isaac Chung İle Görüşüyor

Minari’den Lee Isaac Chung, resmi adı Twisters olan ve Top Gun: Maverick’ten Joseph Kosinski’nin yerini alacak olan Twister devam filmini yönetmek için görüşmelerde bulunuyor.


Twister 2 ile görüşüyor Minari’ler Lee Isaac Chung yönetecek. Klasik 1996 felaket filminin devamı, 2020’den beri, yönetmenlik için erken müzakerelerde bulunan ve sonunda zamanlama çakışmaları nedeniyle istifa eden Joseph Kosinski ile geliştiriliyor. Top Gun: Maverick. Resmen başlıklı devam filmi Twisters ve yazan DirilişMark L. Smith, o zamandan beri bazı üst düzey yeteneklerin de dahil olduğu kısa listeyle bir yedek arıyor. Şimdi, öyle görünüyor ki, çok arzulanan iş için en önde giden biri nihayet ortaya çıktı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Kapsamlı bir araştırmanın ardından, Lee Isaac Chung yönetmenlik için erken görüşmelerde bulunuyor. Twister 2göre Son tarih. iken acıya Helmer henüz resmi olarak projeye katılmadı, film yapımcısının konuyla kişisel bağlantısı göz önüne alındığında bir anlaşmanın kapatılacağına dair güven var. Şu anda, odak noktası Chung’ın anlaşmasını kapatmak olduğu için kimse başrol için görüşmüyor.

İlgili: Minari Çevrimiçi Nasıl İzlenir


Neden Lee Isaac Chung, Twister 2 İçin Harika Bir Seçim

Ailesiyle birlikte VOD'a gelen Jacob rolünde Minari Stephen Yuen

acıya yönetmen Lee Isaac Chung, Arkansas kırsalında küçük bir çiftlikte büyüdü ve tüm çocukluğu boyunca, yakınlarda bir kasırga karaya vurduğunda bir fırtına mahzeninde saklanmak zorunda kaldı. Konuyla olan bu kişisel bağlantının, Universal Pictures ve Amblin Entertainment’taki yöneticileri onun bu iş için doğru yönetmen olduğuna ikna ettiği bildirildi. Chung, bildirildiğine göre Jimmy Chin ve Elizabeth Chai Vaserhelyi’nin (Ücretsiz Yalnız), Travis Şövalyesi (Kubo ve İki Tel) ve Dan Trachtenberg. Ancak Av yönetmen işle ilgilendiğini çürüttü.

Chung en çok yarı otobiyografik dramayı yazması ve yönetmesiyle tanınır. acıya1980’lerde Arkansas’ta bir çiftlik kuran Koreli-Amerikalı bir ailenin reisi rolünde Steven Yuen’in oynadığı. A24 filmi, aile ve asimilasyon konularını samimi ve yürek burkan tasviriyle büyük beğeni topladı ve Chung için En İyi Yönetmen ve En İyi Senaryo da dahil olmak üzere toplam altı Akademi Ödülü adaylığı kazandı. Daha önce hiç büyük bütçeli bir destek direği yönetmemiş olsa da Chung, Twisters. Aslında, Marvel Sinematik Evreni, beğenilen bağımsız film yapımcılarını işe almada başarılı oldu. Siyah PanterRyan Coogler’dan, ThorTaika Waititi’den, Shang-ChiDestin Daniel Cretton ve EbedilerChloé Zhao. için de aynı şey geçerli olabilir. kasırga franchise.

bu Twisters senaryonun Jo (Helen Hunt) ve aynı zamanda fırtına avcısı olan Bill’in (merhum Bill Paxton tarafından canlandırılan) kızını takip ettiği söyleniyor. İlk filmi yapan Steven Spielberg kasırga filmin devam filminin senaryosunu sevdiği ve hızlı yapımla ilgilendiği bildiriliyor. Yönetmenlik için ciddi görüşmelerde bulunan Chung ile acıya yönetmen, Hunt ile birlikte yapbozun son parçalarından biri olabilir. Twister 2 nihayet üretime başlamak için.

Devamı: 2023’te Vizyona Giren Her film

Kaynak: Son tarih

Teknory